Duyuru NİSAN FORUMUN DEĞERLİ FAROZ HOCASI SEVGİLİ KARDEŞİM, DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Doğum gününüz kutlu olsun sağlıklı nice seneleriniz olsun ...

Sevgili FAROZ...Forumun hocası,rehberi,eğitmeni ve yardımsever hassas gönüllü teknik admini ...Doğum günün kutlu olsun, gelecek yaşların hayır, sağlık, mutluluk ve huzur getirsin.Ailenle,sevdiklerin ve seni sevenlerle hayırlı uzun ömürler dilerim. Iyiki varsın...

Sevgili FAROZ...Forumun hocası, rehberi, eğitmeni ve yardımsever hassas gönüllü teknik admini ... Doğum günün kutlu olsun, gelecek yaşların hayır, sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. Ailenle, sevdiklerin ve seni sevenlerle hayırlı uzun ömürler dilerim. Iyi ki varsın...
Çok teşekkür ederim MELEK...

Dogum gününüz kutlu olsun FAROZ, saglikla nice yillara hersey gönlünüzce olsun xtaex

Doğum gününüz kutlu olsun hocam. Yeni yaşınızın size ve sevdiklerinize saglık, mutluluk ve huzur getirmesi temeni ediyorum. iyiki tanımışım sizi hocam iyiki varsınız.

Yeni Yaşın Sevdiklerinle Sağlık mutluluk huzur Getirsin Doğum Günün Kutlu olsun kıymetli can dostum seni iyki tanıdım iyki varsın Faroz hocam

Dogum günün kutlu olsun farozzz nice saglıklı huzurlu sevidklerinizle güzel yaslariniz olsunnn

F@ROZ herşyey gönlünüzce olması dileğiyle.nice senelere doğum gününüz kutlu olsun​

Saglıklı Mutlu Yaşların Olsun Hocam Sevdiklerinle uzunn uzunnn Ömürler Diliyorum ... xkahvex

Doğum günün kutlu olsun Faroz hocam sevdiklerinle nice güzel yaşların olsun çok değerli bir insansınız iyi ki varsınız xsmyx (24)

Üst Alt