Duyuru NİSAN FORUMUN DEĞERLİ FAROZ HOCASI SEVGİLİ KARDEŞİM, DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Melodi16

⭐TEKNİK ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
JI7W0fR.jpg

Forumumuzun değerli öğreticisi, ustası, yardımsever, güzel yürekli insan. Yeni yaşın kutlu olsun. İyki doğdun , iyki seni tanıdık. Sağlıkla huzurla, mutlulukla, sevenlerin ve sevdiklerinle geçireceğin nice nice doğum günlerini görmen dileğiyle.
Nisan forum ailesi olarak doğum gününü kutluyorum

Faroz hocam doğum günün kutlu olsun. ailenle sevdiklerinle nice güzel sağlıklı mutlu yaşlar dilerim. Seni çok seviyoruz iyi ki varsın

JI76yc7.jpg

En içten dileklerimle doğum gününü kutlarım Hocam.
Sevdiklerinle birlikte inşallah çok mutlu nice senelerin olsun.

Doğum gününüz kutlu olsun FAROZ .
Emekleriniz ve güzel yüreğiniz için teşekkür ederim.Sağlık ve uzun ömürler dilerim.
JI7gJQ2.gif

JI7s53N.png

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun Can Dostum..

JIaNK6g.jpg

Saglıklı mutlu huzurlu yıllar ustam xkahvexmmrrggg

Dogum gününüz kutlu olsun hocam saglıklı mutlu yıllar

Zaman akıp geçse de geçmeyen tek şey samimi dostluklar, çıkarsız arkadaşlıklardır. F@ROZ HOCAM,İyi ki seni tanıdım. Sevdiklerinle Nice mutlu senelere arkadaşım.kjıuh

JIakOHG.jpg

İyi ki tanıdım dediğim güzel yürekli insan.. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllar dilerim..

yüreği cömert hocam foruma geldiğimden beri bana abilik yaptiniz doğum günüz kutlu olsun nice uzun ömürler dilerim

SEVDIKLERINLE NICE SAGLIKLI MUTLU HUZURLU GÜVEN DOLU YILLARIN OLSUN INSALLAH ..IYIKI VARSIN ABIM EMEGIN OKADAR COKKI BENDE SENIN SAYENDE BIRSEYLER YAPABILIYORSAM O GÜZEL YUREGIN HIC AGRIMASIN

Ailen ile Mutlu,huzurlu ve sağlıklı nice seneler dilerim Faroz ustam.senini gibi dostumuz olması bizim için sansdir xkahvex

Yeni yaşınız ve yeni yıl tüm güzellikleriyle gelsin hayatiniza..Nice saglıklı mutlu yıllar dilerimm..

SAĞLIKLI SENELER DİLERİM İNSALLAH MUTLU YİLLARA

Sevdiklerinizle birlikte nice sağlıklı mutlu senelere insallah ABIMi..
Iyiki tanıdım sizi iyiki yolumuz kesisti ..sevgiler saygılar...

Üst Alt