Yeterki gel hadi, Duygusal Resimli Şiirler, Resimli şiirler, En Güzel Resimli Şiirler

*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
84wjc5yk.jpg

Sensiz yüreğim deli rüzgarlar gibi içimde tusunamiler koparken ben seni özlemekten yoruldum ...
Dön diyorum dön bitanem içimdeki fırtınaları dindirecek olan sensin sen .....

Yarım kalmış bir aşk hikayesi gibi,, yarım kalmış bir beste gibi,, Söylenmemiş söz gibi tamamla benliğimi ....
Gel diyorum hadi söndür doldur içimdeki eksiği ......
Sana acıkmış susamış iftarı bekleyen niyetli gibi ...
Sensizliğimi senle boz hadi......

İçimi kemiren sensizliği kuruyan Gözyaşlarımı dudaklarınla akıt hadi Sensizlik ömrümü yedi bitirdi ....Bittiğim yerden başlat beni .....
Sevgine susamış deliyi aşkınla iyileştir hadi ......

Yeterki gel hiç konuşma hiç konuşmam gözlerimiz konuşsun sevginle büyüt boynu bükük çiçeği .....
Ah be ah yeterki gel hadi ........

1 avuç gözyaşımsın kuruyup içime akıttığım .....

Ben seni çok özledim duyarmısın haykırışlarımı bilmem bi ışık tutarmısın karanlık gecelerime ...
Senle geçen zamanlarımızın hatrına ...Gel artık beklemekten yoruldum gelmeyişinden ....
Gel işte .... Yeter'ki gel ......Hadiii....

Resimli Romantik Şiirler,Resimli Kartpostal Şiirler,Resimli Ölüm Şiirleri, Resimli Özlem Şiirleri nisanboard,Resimli İhanet Şiirleri, Resimli İhanet İçerikli Şiirler,Resimli Gurbet Şiirleri,Resimli Özlem anlatan şiirler, Resimli hasret kokan şiirler, nisanboard, alıntı şiirler, size ait şiirler, nisanboard, hareketli resimli şiirler

Cevap: Yeterki gel hadi

Emeginize yüreginize saglık paylaşım için teşekkür ediyorum

KONU GÜNCELLENDİ

Üst Alt