Duyuru YENİ ADMİNİMİZ ARSEN.... HAYIRLI OLSUN.

Melodi16

⭐TEKNİK ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
Arsen arkadaşımız kısa sürede büyük başarılara imza attığına hepimiz şahidiz. Gerek yaptığı harika tasarımlar, gerekse ne kadar çok olursa olsun yapılan isteklere kısa sürede cevap vermesi, zamanının büyük çoğunluğunu forumda geçirmesi, gösterdiği emek ve çaba, her zaman özenli çalışmaları nedeniyle adminliğe yükselmiştir. Forum ailesi olarak Arsen arkadaşımızın yeni görevini kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun, tebrikler. xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780)

Tebrik ederim hayırlısı olsun nisan forum sitemiz için.Başarılı çalışmalarının devamını dilerim. xkahvex xkahvex

Ben uzun zamandır bu haberi bekliyordum. Hayırlı uğurlu olsun, tebrikler. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Çok memnun oldum.

Doğru çok çalışkan biri. Yönetici olmayı hak ediyor. Sevgili Arsen, NİSAN ailesine hoş geldiniz, çalışmalarınızda başarılar dileriz. hhrkkk xsmyx (24)

Arsen arkadaşımız kısa sürede büyük başarılara imza attığına hepimiz şahidiz. Gerek yaptığı harika tasarımlar, gerekse ne kadar çok olursa olsun yapılan isteklere kısa sürede cevap vermesi, zamanının büyük çoğunluğunu forumda geçirmesi, gösterdiği emek ve çaba, her zaman özenli çalışmaları nedeniyle adminliğe yükselmiştir. Forum ailesi olarak Arsen arkadaşımızın yeni görevini kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun, tebrikler. xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780)
Değerli takdirlerin için çok teşekkür ederim Şükrancığım. Hep birlikte insallah başarılara imza atalım. Bende Nisan Forum ailesine katıldığım için çok mutluyum . Bütün arkadaşlarımla birlikte daha nice başarılara imza atacağımza olan inancım tamdır. Çok teşekkür ve saygılarımı arz ederim. kjıuh xsmyx (307) xkXaHxVxE

Ben uzun zamandır bu haberi bekliyordum. Hayırlı uğurlu olsun, tebrikler. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Çok memnun oldum.
Oyyyy çok teşekkür ederim Leyal saygılar.kjıuhxkXaHxVxExsmyx (308)

Hayırlı olsun ArSeN... Yeni görevinde başarılar dilerim. Yönetim kadromuza hoşgeldin...
Değerli takdirleriniz için çok teşekkür ederim hocam sizin liderliğinizde insallah hep birlikte daha güzel başarılara imza atacağımıza olan inancım tamdır. Çok teşekkür ederim saygılar.xkXaHxVxE

Tebrikler Arsen, hayırlı olsun. Yeni görevinde de başarılı olacağından şüphem yok. Aramıza tekrar hoşgeldin hhrkkk

Arsen arkadaşımız kısa sürede büyük başarılara imza attığına hepimiz şahidiz. Gerek yaptığı harika tasarımlar, gerekse ne kadar çok olursa olsun yapılan isteklere kısa sürede cevap vermesi, zamanının büyük çoğunluğunu forumda geçirmesi, gösterdiği emek ve çaba, her zaman özenli çalışmaları nedeniyle adminliğe yükselmiştir. Forum ailesi olarak Arsen arkadaşımızın yeni görevini kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. HHayırlı uğurlu olsun, tebrikler. xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780)
Tebrik ederim hayırlısı olsun Arsen

Arsenim canım arkadaşım tebrikler hayırlı uğurlu olsun.Başarılar sevgiler canım arkadaşım

Hayırlı uğurlu olsun ARSENCİM aramızda onmandan mutluluk duydum,
Yeni görevinde başarılar diliyorum.Hep birlikte güzel başarılı günlere... xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780) xsmyx (307)

Hayırlı uğurlu olsun ARSENCİM aramızda onmandan mutluluk duydum,
Yeni görevinde başarılar diliyorum.Hep birlikte güzel başarılı günlere... xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780) xsmyx (307)
Teşekkür ederim Nurcuğum saygılar. kjıuh xkXaHxVxExsmyx (307)

Arsencimm çokk sevindimm. Admin olmana.Sen en güzeline layıksın.Başarılarının devamını dilerim.Çok öpüyorum.Hayırlı olsun❤️kjıuhxbravox (780)

HAYIRLI OLSUN CANIM HAK ETTIN PAYLASIMLARIN HER BIRI HARIKA EMEGI GECEN HERKESE TESEKKURLER kjıuh nzbnc kjıuh

Arsencimm çokk sevindimm. Admin olmana.Sen en güzeline layıksın.Başarılarının devamını dilerim.Çok öpüyorum.Hayırlı olsun❤️kjıuhxbravox (780)
oyyy teşekkür ederim Ayşeciğim saygılar canım. kjıuh xkXaHxVxExsmyx (307)xsmyx (307)
HAYIRLI OLSUN CANIM HAK ETTIN PAYLASIMLARIN HER BIRI HARIKA EMEGI GECEN HERKESE TESEKKURLER kjıuh nzbnc kjıuh
Çok teşekkür ederim canım benim saygılar.kjıuhxkXaHxVxExsmyx (307)

Evetttt sanki derler ya eksik bir parçaydı tamamlandı,bence senın aramıza katılmanda öyle birşey canm...Hoşgeldinn yönetim kadromuza Arsenimm,hayırlı olsun hepimiz için.Başarılarının devamı ve aramızda daim olman dileğiyle canım...xsmyx (307)xsmyx (285)

Evetttt sanki derler ya eksik bir parçaydı tamamlandı,bence senın aramıza katılmanda öyle birşey canm...Hoşgeldinn yönetim kadromuza Arsenimm,hayırlı olsun hepimiz için.Başarılarının devamı ve aramızda daim olman dileğiyle canım...xsmyx (307)xsmyx (285)
Çokk teşekkür ederim canım benim güzel düşüncelerin için saygılar.xsmyx (285)xsmyx (307)xkXaHxVxEkjıuh

Üst Alt