Flatcast Radyo Tema temaları alıp isim değiştirme ( GÖNÜL CAN )

PelinSu*

⭐ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
temaları alıp isim değiştirme emeğimiz haram olsun
screenshot_15hd3v.png

Silmeyi de becerememişler. Silindiği besbelli. Bu emek hırsızları tükenmedi bir türlü.

Bu emek hırsızları bitmedi gitti. Karakter meselesi bu başka birşey değil.

Bu emek hırsızları bitmedi gitti. Karakter meselesi bu başka birşey değil.
bu kadar karktersiz insanmi olur leyal sus sus artik yeter dedim belki birdaha yapmazlar ders verim dedim burdaki arkadaslar hepsi emek veriyor

Bir insanda utanma olmazsa yaptığı herşeyi kendine yakıştırır, bitmediler bitmezlerde.

Kutluyorum cnm böyle TEŞHİR ETMEK BELKİDE BİRAZDA OLSA azaltabilir hırsızlığı.Aslında emek verseler uğraşsalar ne kadar keyifli bir uğraş...

Evet Malesef Bu Çok Karşılaştıgımız Bir Olay Gerçekten Karaktersizlik..

Cok haklisin Pelin, hirziklikta bir hastalik ve kolaycilik. Emek vermeden kendilerine mal etmekle ellerine ne geciyorsa, malesef hepimiz icin gecerli
böyle ifsa etmekle iyi yapmissin belki insafa gelirlerde vicdanlari cizzz eder:)

temaları alıp isim değiştirme emeğimiz haram olsun
screenshot_15hd3v.png
aynı olay benim temanın basınada gelmis ne yazıkki bu kadar saygısızlık olmaz pes artık dün denk geldim temadan benim imza üzeri silinmis FM SLOW da denk geldim mevsim adlı arkadas kullanıyodu çok yazık öyle yapacagına söylesin temaya onun imzasını atarız sorun yok :)))

Cok haklisin Pelin, hirziklikta bir hastalik ve kolaycilik. Emek vermeden kendilerine mal etmekle ellerine ne geciyorsa, malesef hepimiz icin gecerli
böyle ifsa etmekle iyi yapmissin belki insafa gelirlerde vicdanlari cizzz eder:)
bunlar alişmiş

Kutluyorum cnm böyle TEŞHİR ETMEK BELKİDE BİRAZDA OLSA azaltabilir hırsızlığı.Aslında emek verseler uğraşsalar ne kadar keyifli bir uğraş...
bunlar alişmiş canım insallah dolmaz bir daha ama sanmiyorum karakter meselesi

Üst Alt