Duyuru Tema Resim Konusunda Bilgilendirme

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Tema Resim Konusunda Bilgilendirme

1quevc.jpg

3dnelv.jpg

2kqdy4.jpg
Sitemize eklenmiş olan bu temalarda kullanılan bayan resimleri gördüğünüz gibi aynı. Hatta ben eklenme sırasına göre buraya aldım. Burada kullanılan bayan resmi gerçekten çok güzel. Resme çeşitli efektler vererek arkadaşlar güzel bir iş çıkarmışlar. Bu temada kullanılan resimler tasarımcıya ait resimler değildir. Nette bunları bulmak kolay ve telif hakkı olmayan bir resim. Telif hakkı olsa zaten bana uyarı gelir ve resimleri siteden kaldırırım. Sözün özü şu arkadaşlar. Aynı resim kullanılmaz diye bir kuralımız yoktur. Çünkü kullanılan resim net ortamında bulunan bir resimdir. Ancak resimde çeşitli efektler kullanılarak hazırlanmış bir çalışmayı kopyalayarak başka bir tasarımda kullanmak ..............................

Arkadaşlara emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim..

Bir resimle çeşitli tasarımlar yapılır. Efektler uygulayarak resme kalite katan tasarımcıdır.

Saygılarımla: F@ROZ

Bilgilendirme için teşekkürler Ustam xkahvex

Tşşkkr Hocam Evet Bazen Aynı Resimler Kulanılıyor. Genel Resimler Çünkü Bu Hepimiz İçin Geçerli...

bilgilendirme için tşk

Abi bılgılendırme için tesekkur ederım, resım aldıgımız kaynaklar hemen aynı yerler, sen farklı efekt kullanırsın ben ayrı calısırım bunda bır behıs olnadıgını dusunuyorum ve resımlerın kımsenın tasarrufunda da olmadıgına ınanıyorum, ha kısıye ozel arkaplan calısması yada butonları bırebır kopyalanmıssa sıkıntı budur.. saygılar..

Konuyu aslında anlamadım desem yeridir...Forumda aynı resmi kullanan çok arkadaşımız var ki buda normal.Eğer rahatsız olan arkadaş varsa pinterestle çalışmıycak :)) .Bilgilendirme için teşekkürler Faroz...

Bilgilendirme için Teşekkür ederim Hocam,Herkesin fikrine katilıyorum.Bu yüzden farklı yöntem ve efektlerle farklı resim yaratabiliriz..

bilgilendirme icin cok tesekkürler ABİMM.. kısaca bir not düseyimm..benim tasarımdaki avatar tamamen tesadüf
ben daha önce söz konusu resmin kullanıldıgını görmedimm görseydim belki kullanmazdim..ayrica internet ortamında
herkesin ulasabildigi resimler kimsenin tasarufunda degil bu herkes İçin gecerlii..arkadaslar sadece
egelenip stres attıgımız bir ortamda gerilmeye biribirimizi kırmaya gerek yokk ..SEVGİLER SAYGILARR... xsmyx (24)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üst Alt