Duyuru TEMA PAYLAŞIMI YAPAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Melodi16

⭐TEKNİK ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
Değerli paylaşımcı arkadaşlar. Hepinizin emeklerinize sağlık. Harika paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Ancak temalarınıza yapılan isteklerin bazıları cevapsız kalıyor. Günlük paylaşımlarımızın yoğunluğu nedeniyle istekler geride kalabiliyor. Haklı olarak göremiyorsunuz. Sizden ricam foruma geldikçe tema istek bölümünü kontrol etmeniz. İsteklerin cevapsız kalması forumumza eksi puan kazandırır. Güzel paylaşımlarınız için hepinize tekrar teşekkürler. kjıuh

TESEKKÜR EDERİM MELODIxsmyx (39)xbravox (780)xkahvexxkahvex

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler Melodi16

melodim bilgilendirme için tşkxsmyx (45)

ablacım gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsin. ben bu konuyu kendi adıma şöyle açıklayayım. çalışıyoruz ewet. geliyorum bakıyorum istekler var. elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. bi bakıyorum aynı kişiden 10 larca istek. inan hepsi mümkün değil. 3_ 5 tanesini yazıyorum. sonra bir de bakıyorum ki, diğer arkadaşlardan da pek çok temaya isim istemiş. bu gerçekten çok büyük memnuniyetsizlik ve kıymet bilmezlik. şaşkınlıkla izliyorum bazen. ve çok üzülüyorum inanın. bir teşekkürü bile çok görenlere de isim yazmıyorum asla.isterseniz kapris deyin buna ama ben kıymet bilmezlik diyorum.

ablacım gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsin. ben bu konuyu kendi adıma şöyle açıklayayım. çalışıyoruz ewet. geliyorum bakıyorum istekler var. elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. bi bakıyorum aynı kişiden 10 larca istek. inan hepsi mümkün değil. 3_ 5 tanesini yazıyorum. sonra bir de bakıyorum ki, diğer arkadaşlardan da pek çok temaya isim istemiş. bu gerçekten çok büyük memnuniyetsizlik ve kıymet bilmezlik. şaşkınlıkla izliyorum bazen. ve çok üzülüyorum inanın. bir teşekkürü bile çok görenlere de isim yazmıyorum asla.isterseniz kapris deyin buna ama ben kıymet bilmezlik diyorum.
xbravoox (781)

Bilgilendirme için Teşekkür ederim ŞÜKRANCIMM.

Bilgilendirme için teşekkürler Melodi...

Üst Alt