Tamamen Gerçek Bir Acı Hayat Öyküsü

*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
cift-sevgili.jpg

Merhaba bnm adım yavuz şuan 21 yaşındaym bursada yaşanan başımdan geçenler tamamı doğrudur neyse fazla uzatmadan konuya giriyim ben küçüklükten beri hep aynı kızı sevdim 1.70 boyunda açık kestane saçları yem yeşil gözleri güldüğünde çıkan gamzesi hayatımın aşkıydı o benim melisa çocukluktan beri beraber büyüdük ama ona hiç bir zaman aşık olduğumu söyleyemedim küçükken salıncakta sallardım onu beraber kırlarda gezer çamurlarda yuvarlanırdık ilk okulda tiyatroda yanağından öpmüştüm o an kalbim durmuştu hep yanımdaydı hiç ayrılmazdık o benim en yakın arkadaşım ve hayatımın aşkıydı aradan gel zaman git zaman ilk okulu beraber okuduk orta okulda beraberdik ama o git gide çok havalı bir hale geldi çok güzel ve zeki idi ama ailesi ile arasında sorunları vardı hemde çok sürekli beraber takıldığım melisa orta okulda 7. sınıfta artık yeni arkadaşlar bulmuştu bu benim çok zoruma gidiyordu çoğu erkek ve ona hava atmak istiyordu artık benimle sadece morali bozuk olduğu zaman dertleşirdi bir gün gece 7 gibi parkta otururken yanıma geldi uzun zamandır konuşmamıştık dertlerini anlattı babası alkolik annesi umursamaz kardeşlerini düşünürdü ve konuşmaya başladık ağladı bende gözünden akan damlaları sildim o an yeşil gözlerine bakıyordum sanki kalbim patlayacak bir bomba gibi küt küt atıyordu yerinden fırlayacaktı tam aramız düzeldi diyordum ki başka arkadaşları gelince sürekli tavrı değişir oldu artık benimle ilgilenmiyor başkalarıyla ilgileniyordu aradan gel zaman git zaman orta okul bitti ondan ayrılıcaktım o zekiydi liseye gidicekti ben ise ne yapıcağımı bilemedim sonra onun arkadaşlarıyla konuşurken hangi liseye gidiceğini öğrendim annemle konştm kavga ettim ailemle ve çalıştığım parayı gittiği liseye yatırarak girebilmeyi başardım aynı sınıftaydık gözlerine baktm bi an ama sanki beni görünce alay eder gibi bi gülümsemeyle baktı bütün gözler onun üzerindeydi git gide dahada güzelleşen melisa artık tanıdığım kişi değildi onu takip eder sürekli bakardım artık dayanacak gücüm kalmamıştı açılıcaktım onu arkadaşlarıyla takip ettim beraber fotoğraf çekiniyorlar gülüyorlardı ben ise gine bi hiçlik boyutunda sürüklenen birisiydim hayat koşulları benim için çok zordu hem çalıştm didindim aileme baktm 8 yaşında işe atıldım inşaat araba yıkama mobilya tekerlek ve dahada fazla işde çalıştm ellerim nasır içinde hayatla savaşım devam ediyordu sınıfta yanında oturur beraber gülerdik sürekli şakalaşmaya başladık günden güne aramız eskisi gibi oluyordu ama nedense her arkadaşını gördüğünde benimle samimiyetini keserdi lise 2 deydik ben çalışmaktan bitkin düşmüştüm maatbacılıkla uğraşıyordum sürekli çalışmaktan bitmiştim ama onlar ise zengindi hep arabalara binerdi melisa zengin çocuklarla çıkar onları kullanırdı benimle ise her zamanki gibi canı sıkkın olduğu zaman konuşurdu bir gün ekmek almaya giderken gördüm kalbim küt küt atmaya başladı ayam üstü havadan sudan konuşuyorduk kalbimin çarpmasından bir pot kırmamak için çabalıyordum sonra sevgilisi kerem geldi bizi görünce arabasından arkadaşlarıyla indiler ve çevremi sardılar melisa yapmayın dedi ama dinlemedi bana sen kimsinde dükkan köşelerinde sürünen sefillekten ağzı kokan halinle sevgilime sulanırsın ben ise sadece bakıyordum düşündüm bu hayatta neden yaşıyorum sevdiğim kız bile bana bunu yapıyorsa saniyeler içinde sanki hayatım bi filimmiş gibi gözümden geçti ve bana vurmaya başladılar ama onların vurması değil melisanın o halde beni izlemesi ve sanki alay edercesine gülmesi beni öldürmüştü canımın acısı beni değilde kalbimin acısı bitirmişti beni artık benimle konuşmuyor özür bile dilememişti gine aynı sırada oturduk artık lise 3 deydik ben kendime bakmıyor sallak saçak geziyordum hayatımda 3 defa kızla çıktım ama hep nefretle dolu bi kalbim oldu dersanede bile beraberdik bir gün dersanede yeniden önümü kestiler ve benimle alay ettiler sadece baktım bana gülen yüzleri benimle alay edenlere baktım bu hayatta neden yaşadığımı anlamamıştım okulu bırakıcaktım ve kaderimin götürdüğü yere gidicektim sürekli aklımdan bin bir türlü düşünce geçiyordu sevdiğim kızı hergün görüyordum ama sadece bakıyordum sonra gülsüm adında bir kız beni kenara çekti ve konuştu melisaya kullandırma kendini bırak onu gitsin hayatına bak neden onu bu kadar önemsiyorsun dedi ben ise mas mavi gözlerimle bişey diyemedim ve gittim hastalanıyordum doktora gittiğimde ciğerlerimin iflas ettiğini uzun bi süre dinlenmem gerektiğini söyledi ben ise tozun pisin içinde ne yediğim içtiyim belli olmayan bi yerde çalışyrdm kağıtları toplamaktan ellerim kesiliyordu artık ölmek istiyordum lise 3 de bırakmştm okuluma istanbulda devam edicektim hastane olarak oraya göndermişlerdi hemde son kez okuldaydım başım dönüyordu bayılmak üzereydim nerdeyse ama son kez melisayı görmek istemiştim ama ona olan sevgimin yeri nefret almıştı beni gördü tuvaletin ordaydım bakıştık ve bi anda burnumdan kan gelmeye başladı sonra ise gözümden geldi bana doğru geliyordu ama istemiyordum artık bu hayattan beklentim kalmamıştı gelmeden tuvalete girdim ve ona gözükmeden kaçmıştm sonra ise istanbulda bi adamı ormanda öldürmek üzereyken hayatını kurtardım işte hikaye bundan sonra başlıyor o adam çok zengin bir mafya idi beni hastenede baktırdı ve bana para verdi yanında çalışıyordum o paralar ile estetik oldum burun estetiği ve yanaktan et aldırarak gamze yaptım sürekli traş oluyordm body basket zaten kaslı olan vücudum iyice üçgen olmuştu aradan 1 sene geçti lise sondaydık onu görmeyeli o kadar uzun zaman olmuştu ki önceden her zaman beraberdik ginede onu görebiliyordum ama ondan intikam alıcaktım gine aynı sınıfıma yazıldım artık kızların beğendiği yakışıklı bir erkektim bıyıklarımı ve yanaklardaki sakallarımı kesmiştim sadece keçi sakalım çeneme kadar ve boynum ve foullerdeki sakallarım kalmıştı mavi gözlerim ve gamzem vardı hayata yep yeni bir başlangıç yapmıştım güçlüydüm arkadamda adamlarım vardı sınıfa girdiğimde 3 senelik arkadaşlarım beni tanımamıştı aradan gel zaman git zaman okuldaydım beni görünce birden heyecanlandı ve yana kaydı yanına oturucağımı sanıyordu ama okulda çok sevdiğim hep çok şişko ve çirkin diye itilen kızın yanına oturmuştum herkez garip garip bana bakıyordu okula jip ile gidi geliyordum üstümdeki kıyafetler dünyanın parası var be şu zengin piçine bak diyorlardı sonradan görme felan ama tek amacım intikamdı beni dövmeleri ve üstüme gülmeleri hiç aklımdan çıkmamıştı günler hızlı geçiyordu ve ben sürekli melisayı tersliyor ve hiç konuşmuyordum sonra dışarda ki küçük çocuğa keremin yiğeni musa nın karıştığını gördüm oda lise 1 de idi çocukla uğraşırken arkasından patlattım ve gücün onamı yetiyor diye çocuğun yüzünü tanınmayacak hale getirdim bunu duyunca yanıma geldiler ve beni dövüceklerdi aklı sıra arabadan indim beni tek sandılar üstüme yürüdü sonra bi ıslıkla izbanduk gibi adamları çağırdım bütün okulun önünde onları dövdük ve aşşağıladım melisa ise bana bakıyor ve nasıl bu hale geldiğimi düşünüyordu her halde sonra melisa beni sevdiğine dair bi meaj bırakmış eve konuştk ve sevgilim olmuştu her zaman istediğim şeydi babası ölmüştü ve çok baskı altındaydı ilişkimiz 1 yıl 3 ay kadar sürdü artık intikamımı alma zamanı gelmişti onu bizim eve götürdüm ve zorla birlikte olduk 1 ay geçti aradan aradım deniz kenarında çay içmeye davet ettim ve geldi konuştk ona soğuk davranıyordum farkediyordu neden böyle yapıyorsun ne oldu dediğinde artık ayrılmayılız dedim cesaretimi toplayarak bi anda irkilde neden ne oldu dedi bende çocukluğumdan beri beni kullanıyorsun hem kötü gününde yanında oldum sana destek çıktım ama sen hep beni bıraktın hep kaçtın dedim bana bakaran gözleri doldu ve gitti garip duygular içerisindeydim çocukluğum boyunca sevdiğim kızdan ayrılmıştm aradan zaman geçti gel zaman git zaman onu çok özlüyordum bu geçen sürede hep yanımdaydı nasıl yapmıştım çok pişmandım ama artık iş işten geçmişti sonra melisanın en iyi arkadaşı buse beni aradı sesi endişeli bi halde intahar ettiğini söyledi beynimden vurulmuştum hap içmişti ve işin acı gerçeği benim çocuğuma hamile imiş gittiğimde yatıyordu ve annesi kardeşleri bana bakarak ağlıyorlardı çocuk olduğu için hayati risk taşıyordu ameliyat ile hayata dönmüştü gözlerini açtığında beni görünce elimi tuttu konuşamıyordu emanetini koruyamadım diyordu ne yapmıştım ben nasıl böyle bi canavar olmuştum sonra ise evlendim ama piskolojisi hiç eskisi gibi olmamıştı hep bir yerde eksik vardı hayatımın aşkını incitmiştim ama hatamı telafi etmeye çalıştım sonunda ona kavuşmuştum benimdi ne kadar nefretle dolsamda onu hep sevmiştim önemli olan hatanızı görebilmektir geç olsa bile her zaman bir şans vardır arakdaşlar

KONU GÜNCELLENDİ

Üst Alt