Senin de canın yansın istiyorum, Resimli Şiirler, Duygusal aşk şiirleri

*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Katılım
21 May 2011
Mesajlar
950
Tepkime puanı
198
Puanları
83
Konum
İzmir
Senin de canın yansın istiyorum, İhanet içerikli. yazılar, şiirleri Duygusal şiirler, romantik şiirler, aşk şiirleri, sevda şiirleri, özlem şiirleri, ayrılık şiirleri, hüzünlü şiirler, hasret şiirleriA_contre_jour_by_Lei_La.jpgBirini bu kadar çok sevmek ne zor bir çaresizlik, hiç bilmediğin bir kalbi çözmeye çalışmak, sokaklarında yürümek, her enfes alışını izlemek, anlamak ve sevdikçe kaybolmak ne demek anla istiyorum.


Tannhauser_by_Gnomzxx.jpg
Seni bir köprüden aşağıya sallandırmak istiyorum. Öyle çaresizce tek bacağından asılıp, sonsuz okyanusa bakarak uzun süre düşün istiyorum.


6742fac103055b89.jpg
Birinin elini tuttuğunda, seni her an bırakacakmış gibi hissettirmesi, ölecek misin, yaşayacak mısın bilememek ne demek anla istiyorum.


c9bc4cdd4f09f2ce.jpg
Sevilip sevilmediğini çözmek için uğraşmayı, hep emek verip, fedakarlık edip, bir umutla her şeyin yoluna gireceğini ummayı; kaybetmeye hazır bekleyerek, yine de çok sevmeyi başarmayı hisset istiyorum.042e2a529b463139.jpgBana yaşattığın ne varsa, sen de yaşa istiyorum.

Elime bir bıçak alıp, tam kalbinin üstüne bir çizik atmak istiyorum. Kağıt kesiğine benzer bir sızıyı hep kalbinde taşımayı anla ve ne zaman kabuk bağlasa yaran, gelip en sevdiğin yine kanatsın orayı da, asıl o zaman gör can acısını ne olduğunu istiyorum.


eb0d2b70d7f375c9.jpg


Birini sevdiğinde, yaptıklarından çok yapmadıklarına kırılmanın izleriyle yaşamayı, hiç bilinmeyen bir geleceğe kendince kurduğun düşlerle yürümeyi, fazladan cebinde hep bir hayal kırıklığına hazır bekleme kartını tutmayı, beklentilerini en aza indirip sadece onun için yaşamayı denemeni istiyorum.


0482baf88a2016e7.jpg


Benim seni sevdiğim gibi, senin de beni sevmeni diliyorum.

Saatler boyu cam kenarında beklemenin, her ayak sesine kapıya fırlamanın, kapanmış ve ne zaman açılacağı belli olmayan telefonların karşısında çaresiz kalmayı öğren istiyorum.


d0529b2a5a92e258.jpg


Ne kadar acımışsa canım, senin ki de acısın istiyorum. Bir gün, beni olmasa bile başkasını böyle sevmeyi öğren istiyorum. Ben seni öldürmek istemiyorum, böyle severek zaten içimdeki seni öldürüyorum…..


 
  
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Senin de canın yansın istiyorum, Resimli Şiirler,Duygusal aşk şiirleri, ayrılık şiirleri, , engüzel duygusal şiirler, duygu yüklü şiirler, ağlatan şiirler, hüzünlü şiirler, harika şiirler, sıla şiirleri, hasret şiirleri, resimli şiirler

Emegine saglık Hülyacım çok güzel bir paylaşımmm çok teşekkür ediyorum arkadaşım....:x26::x26:
 
    
Cevap: Senin de canın yansın istiyorum, Resimli Şiirler,Duygusal aşk şiirleri, ayrılık şiirleri, , engüzel duygusal şiirler, duygu yüklü şiirler, ağlatan şiirler, hüzünlü şiirler, harika şiirler, sıla şiirleri, hasret şiirleri, resimli şiirler

Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler
 
    
konu güncellendi
 
    
 
 
Üst Alt