Duyuru selam nisanboard ailesi

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Uzun zaman oldu admin bölümüne konu açmayalı.
Bazı konuları zamana bıraktım ama artık buraya kadar diyorum. Sitemizde Admin olarak gözüken birçok arkadaşımız var onlara seslenmek istiyorum. Admin demek sitemizde veya sitelerde terfi olarak son nokta ama buraya gelmek için özverili çalışan arkadaşların olmasını istemişimdir öğlede olması gerekiyor. Admin olarak terfi verdiğimiz arkadaşlarında siteye gelmiyorsalar bi açıklama yapma zorunluluğu da vardır. Bu sorumluluğu taşıyacak arkadaşlarında önünü açmaları bakımından Admin arkadaşları önce görevelerine çağırıyorum. Bu çağrım bu hafta sonuna kadar geçerlidir. Bu konun altına yazarsalar değerlendirilecek. Paylaşım gönül işi önce sağlığımız sonra işimiz ve en son olarakta paylaşım için forum sitemiz. Çalışan arkadaşlarımız mutlaka sitemize uğramakta onları da görüyorum. Kısa zamanda elleirnden geleni yapmaya çalışıyorlar. Bazılarıda birilerini hedef belirlemiş o veya bu yok ondan gelmiyorum demektedir. O veya bu yoksa gelmeyen arkadaşları da forum sitemizde görmekte istemiyorum. Gelmeyecek olanlara emekleri için çok teşekkür ederim. Umarım beni anlamışsınızdır. Artık hafta sonuna bekleyecem ve sonra gelmeyecek olan arkadaşları özel üye yapıcam. Yeni admin arkadaşlar ile yolumuza devam edeceğiz.

SAYGILARIMLA F@ROZ