Nisan Foruma Hoşgeldiniz... Sitemize "Yerli ve Yabancı" herhangi bir siteden resim, video veya orada bulunan bir konuyu kopyalayarak sitemize taşımak kesinlikle yasaktır. Kopyalanarak alınan konu veya resimler sitemize eklendiği takdirde site adminleri tarafından konular silinecektir.

Sana okunmamış mektuplar bırakıyorum

ŞEBNEM

THEME MAKER
Tasarımcı

Ne cok isterdim bunlari sana okutmayi..olmuyor iste, gururum var su kahrolasi gururum..
Bilirmisin bu duyguyu..? istemekten cok üzüleceginden korkmak..

Sende biraz bana benziyorsun, bitti derken son sözümün kesin oldugunu da bildigin gibi..
Tanidigimi söyleyemem seni ama az da olsa biliyorum ve beni seven biri gururlu
olacagindan eminim.

Hayat ne garip, yollar kivrim kivrim herkesin ayri haritasi var,
senin harita benimkine benzemedi ondan ayrildi yollarimiz dememmi lazim simdi..
Hayir, cocuk mu kandiriyorum demi..olmayinca olmuyormus..ne kadar sevsen ne kadar özlesende
kaderin gözüne girmedibegenmedi acikcasi bizim duygularimizi..

Su an bir sarki dinliyorum, ve dinledikce gözlerimden akan yaslarin bu yaziyi etkilemesinden
korkuyorum..Hayir duygusal olacagimdan degil..gercekleri göremeyecegimden,
hayal kurmaya baslamak istemiyorum.

Ikimiz de zor günler gecirdik, evet..sen benim yerime yasamadim bende senin yasadiklarini
anlayamam. ..ama yüregindeki aciyi hissettim desem cok mu abartmis olurum..
Belkide gönül bagi diye birsey yok..? Belkide var ama hissetmekten korkuyoruz..?
Bu kadar soru bu kadar düsünce, kim cevap verecek ki bana..öylesine iste kendimle konusuyorum..

Sende konusurmusun kendinle hic..? ya da düsünürken sorular sordunmu hic kendine.
Bana karsi fazla acimasiz oldugunu ve benim duygularimi hice saydiginin farkindamisin..?
Farkinda degilsin bence..yoksa beni bu kadar üzmezdin..üzülmem icinde benim önce seni
sevmem gerekir degilmi..demek yalan degildi söylediklerim..

Aslinda bu yazimi okumani isterdim, belkide seninde gözlerinden bir kac damla akar benim gibi..
(gururuma sükret bu yaziyi hic okumayacaksin)
Bana tas kalpli derdin ya, cok gülüyorum hala..beni nasil yanlis tanimissin..yada tanimak istemedin..
Benim son sözüm sarkidan bir parca olsun sana..

‘'Alisamadim ayriklara..bir yalan olsaydin keske!
Acimasizca saplandi yüregime kac hain bicak kac uzun gece
Bakislarin vedaydi benden bir seyler saklayan..''
Her sözün bir elveda bana seni yasaklayan

Mustafa Hebip

Üst Alt