sadece gülüşümü yakala,bay tema

Deniz Fm

♫ ♫ DENİZ FM ♫ ♫
Özel Üye
Web sitesi
deniizzfmm.fm.tc
Öncelikle bu güzel Paylasim icin Tesekkür ederim Elinize Emeginize saglik Rica etsem TARIK Yazarmisiniz ? sevgiler selamlar Deniz fm den...xtsklrx (778)
xc.guzelx (779)xsmyx (24)xkahvex

Öncelikle bu güzel Paylasim icin Tesekkür ederim Elinize Emeginize saglik Rica etsem TARIK Yazarmisiniz ? sevgiler selamlar Deniz fm den...xtsklrx (778)
xc.guzelx (779)xsmyx (24)xkahvex
Başkası adına yapılan istekler genelde yapılmaz. Tarık arkadaşımıza forumumuza üye olup kendi isteğini kendisinin yapmasını sağlarsanız çok memnun oluruz. Forum konusunda yardımcı oluruz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Başkası adına yapılan istekler genelde yapılmaz. Tarık arkadaşımıza forumumuza üye olup kendi isteğini kendisinin yapmasını sağlarsanız çok memnun oluruz. Forum konusunda yardımcı oluruz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.
hayirli kandiller ve güzel Aksamlar diliyorum öncelikle, ve bilgilendirdiginiz icin Tesekkür ediyorum.. dj yim kendisinin cok bilgisi olmadigi icin forumdan ben rica etmistim, Fakat en kisa zamanda kendisine yardimci olacagim selamlar...Deniz Fm.

Üst Alt