Saat sevmeyi biraz geçiyor Resimli Şiirle,rDuygusal , aşk şiirleri, ayrılık şiirleri

*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Reaction score
198

• Bende saat hep sevmeyi biraz geçiyor, biraz ilerisinde yaşıyorum kalbimin. Sevmeye hazır beklemiyorum çeyrek kalalarda, ben seviyorum biraz geçerken aşkı, sen orada bir yer bulup geliyorsun.

• Farkında değilsin belki, ben sadece seviyorum çünkü benim saatim hep aşkı gösteriyor. Bende yelkovanla akrebin ayrılığı zamanı

• yarıştırmaz, birbirini seven iki kalbin nerede durduğunu anlatır.

• Sen gibi niceleri girmiştir bu kadranın içine, birkaç vakit onlar da benim kalbimle sevilmenin ne olduğunu anlamışlardır. Kimi zaman

• ağır gelmiştir öyle durmak karşısında aşkın, gitmişlerdir; kimi zaman yetişememişlerdir bu yüreğin hızına, geçmişte bir anı gibi

• silinip gitmişlerdir.

• Benim saatim sevmeyi az geçiyor, benim kalbim zaten seviyor, hani yürürken birine yetişmek gibi… Ben zaten seviyorum, ben

• zaten yürüyorum, birileri, sen, o, bir başkası koşup yetişiyorsunuz ömrüme; yanımda kim yürürse onu seviyorum.

• Belki bir medet umuyor sevdadan kalpler, hani hiç sevilmemişlerse o güne kadar, aşkın devleşmiş güzelliği karşısında eziliyorlar.

• Güneşe çok yaklaşmak gibi, yanıyorlar belki ve belki o yüzden nice sevdaları geride bırakıyor kalbim ve hep zaman gibi ilerliyor

• yerinde!

• Şimdi benim ömrüm sevmeyi az geçiyor. Çeyrek kalaya gelmiyor mesela hiç, nasıl baktığına bağlı! Bana göre sevmeyi çok geçiyor,

• senin çeyreklerin ve daha fazlaların.

• Ama hep sevda üstüne kuruluyor ömrüm ve ben zaman gibi, sadece şimdi seviyorum. Ben hep seviyorum, zaman yok oluyor.

• Ben hep seviyorum, birileri koşup ömrüme yetişiyor….

Last edited by a moderator:
Cevap: Saat sevmeyi biraz geçiyor Resimli Şiirle,rDuygusal , aşk şiirleri, ayrılık şiirleri, , engüzel duygusal şiirler, duygu yüklü şiirler, ağlatan şiirler, hüzünlü şiirler, harika şiirler, sıla şiirleri, hasret şiirleri, resimli şiirler

Last edited by a moderator:
Cevap: Saat sevmeyi biraz geçiyor Resimli Şiirle,rDuygusal , aşk şiirleri, ayrılık şiirleri, , engüzel duygusal şiirler, duygu yüklü şiirler, ağlatan şiirler, hüzünlü şiirler, harika şiirler, sıla şiirleri, hasret şiirleri, resimli şiirler

Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler...

konu güncellendi

Top Bottom