Duyuru RADYO KURULUM İSTEĞİ HAKKINDA

Melodi16

⭐TEKNİK ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
NİSAN FORUM AİLESİNİN DEĞERLİ ÜYELERİ. BİZLER , SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN TEMA,İNDEX, DJ İSİM,RADYO KURULUM, ÇEŞİTLİ PROGRAMLAR VB KONULARDAKİ İSTEKLERİNİ HİÇ BİR ÇIKAR VE BEKLENTİ GÖZETMEKSİZİN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ. BAŞKA FORUMLAR GİBİ RADYO KURMAK İÇİN 300- 500 YORUM DA İSTEMİYORUZ. TEK YAPMANIZ GEREKEN RADYO İSTEK BÖLÜMÜZE KONU AÇIP RADYO BİLGİLERİNİZİ ( RADYO İSMİ, DJ İSİMLER VB.) BELİRTMEK VE İNDEX BÖLÜMÜMÜZDEN İNDEX SEÇMEK. RADYO KURULUMU İÇİN AYAZZ VE DOLUNAY 16 ARKADAŞIMIZ MÜSAİT OLDUĞU EN KISA ZAMANDA SİZLERE YARDIMCI OLACAKTIR. RADYO KURULUM İSTEĞİ VE İNDEXLERİMİZİN BULUNDUĞU LİNKLER AŞAĞIDADIR. FORUMUMUZA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Verdiğin bilgi için teşekkürler Melodi

Bilgilendirme için teşekkürler Şükranım..

Bilgilendirme için teşekkürler Melodi16

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim MELODİ. Radyo kurulumu için yorum yazma mecburiyeti gibi şeylerde mi var :) O zaman yardımlaşma diye bir şey yok demektir. Kendini GOOGLE den akıllı zanneden küçük beyinler. Amaç Yardım ise bunun asla bir karşılığı olamaz. Ben hiç bir siteyi ziyaret etmem sitemize gelen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım. Elimden geldiği sürece Photoshop konusunda yardım ederim. Ölene kadar da karşılıksız yardım etmeye devam edeceğim. Tekrar teşekkür ediyorum MELODİ. Karşılıksız yardım etmeye devam edeceğiz.. Başkaları ne yaparsa yapsın bizim amacımız karşılıksız yardım..

melodi ve hocam sizlere katılıyorum burda herkes gönül işi yapıyor karşılıksız eğer karşılık beklersek bu menfat olur biz böyle mutluyuz

Bilgilendirme için Tşklr ŞÜKRANCIM...

12 senedir buradayım (EYT li olsam emekli olurdum:) ) elimizden geleni hiç karşılık beklemeden yaptık. Hiç bir arkadaşımızın da böyle bir beklentisi olmadı. sadece bir ''teşekkür'' ya da ''Allah razı olsun'' bize yeterli oldu. Bu da bizim bir çok konuda olduğu gibi diğer sitelerden farklı olduğumuzu gösteren bir ayrıntıdır.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
GARAGIZ YASO Radyo istek 14
N Radyo istek 23
Koleksiyoncu00 Radyo istek 11
O Radyo istek 5
U Radyo istek 4