radyo index istegi

Arzu Naz

THEME MAKER
Tasarımcı
slm bana çok acil radyo indexi lazım yardımcı olursanız sevinirim
üste radyonun ismi yazacak hareketli olacak RADYOVİA35 şeklinde taban rengi çok açık olmayacak
radyo ekranı 2400.1200 olacak üste bir bay ve bir bayan resmi olacak resimler hd olursa sevinirim kısa yolları olacak dj girişi radyo rulet activex youtube facebook aynı zamanda indekxte haritada olacak radyomuza hoş geldiniz olacak fazla gif olmazsa sevinirim alt tarafta kurallar olacak dj isim yazma panosu indekx rengine uyumlu yada renk renk olursa sevinirim şimdiden ilginize çook teşekkür ederim

üste radyonun ismi yazacak hareketli olacak RADYOVİA35 şeklinde taban rengi çok açık olmayacak
radyo ekranı 2400.1200 olacak üste bir bay ve bir bayan resmi olacak resimler hd olursa sevinirim kısa yolları olacak dj girişi radyo rulet activex youtube facebook aynı zamanda indekxte haritada olacak radyomuza hoş geldiniz olacak fazla gif olmazsa sevinirim alt tarafta kurallar olacak dj isim yazma panosu indekx rengine uyumlu yada renk renk olursa sevinirim şimdiden ilginize çook teşekkür ederim

İsteğinizle ilgilenilecektir.

radyo adını değiştirdim Arzu keyifli yayınlarda kullan

rvfpj2n.gif

slmm bana bir titanic resimli index lazim mümkünmü yaparsaniz memnun olurum titanic gemisi ve resim lerin den

BIRI BANA YARDIMCI OLMUYACAKMI ISDEGIMI GÖRMICEKMISINIZ

radyo ölçüleriniz ve ismi yazarmısınız

550 900 radyo ismi titanik fm olacak simdiden tsk ederim

Tşkler Yıldızcım birazdan hazır olacak

uszqyvhx.jpg

İndexiniz hazır iyi yayınlarda kullanın

Ekli dosyalar

• titanik.zip
    2.2 KB · indirme: 212
Emeğine saglik denizcigim

iyi yayınlarda kullanın