*Esra*

THEME MAKER
Nisan Forum
Katılım
1 Eyl 2012
Mesajlar
14,085
Tepkime puanı
3,888
Puanları
113


Rüyada SEVİŞMEK Görmek

Rüyada Sevişmek, pek çok şekilde tabir edilebilir. Kişinin rüyasında helali ile seviştiğini görmesi güzel ve hayırlı işlere işaret eder. Fakat kişinin nikâhı olmayan biriyle seviştiğini görmesi bir iş girişimi için ortaya koyduğu sermayesini kaybederek maddi zarara uğramasına delalet eder. Rüyada seviştiğini gören kişi maddi ve manevi olarak tüm isteklerine kavuşacak demektir. Sevişmek aynı zamanda rızık, nimet, esenlik ve ferah olmak anlamına gelir.

Bir kadının genç bir erkekle seviştiğini görmesi büyük bir zorluğa düşeceğine ve uzun süre sıkıntılarından kurtulamayacağına delalet eder. Bir erkeğin çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla seviştiğini görmesi yapılacak hatalara ve işlenecek günahlara işaret ederken aynı zamanda yaşanacak kötü olaylara da delalet eder.

Rüyada Kadınların Seviştiğini Görmek
Rüyada kadınların birbirileriyle kadın kadına seviştiğini görmek, bir kimsenin gizli bilgilerini öğrenmek anlamına gelir. Yine lezbiyen bir ilişki görmek rüya sahibinin gereksiz ve sonuç alamayacağı bir işin peşinde beyhude yere koşmasına delalet eder.


Rüyada Bir Kadınla Sevişmek
Bir erkeğin rüyada bir kadınla veya kızla seviştiğini görmesi zengin ve nüfuslu birinden bir konuda destek alacağına işaret eder.


Tanımadığı bir Kadınla Sevişmek
Tanımadığı bir bayanla seviştiğini görmesi resmi kurumlardan alacağı olumlu cevaba, sevmediği biriyle ya da bir rakibiyle seviştiğini görmesi ona karşı ezici bir güç elde etmesine delalet eder.


Rüyada Erkek Kardeşiyle Sevişmek
Rüyada erkek kardeşle seviştiğini görmek kardeşlerin aralarının açılacağına ve aralarında tatsızlıklar yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Ölüyle Sevişmek
Rüyada ölü bir kadınla ya da ölü bir erkekle seviştiğini gören kişi vefat edecek ve rüyada seviştiğini gördüğü ölünün yattığı mezarlığa defnedilecek demektir.


Rüyada Bir Hayvanla Sevişmek
Rüyada bir hayvanla seviştiğini gören kişinin rüyası, çok istediği bir iş için atacağı ve kendisi için hayırlı olacak bir adıma işaret eder.


Nablusi Rüya Tabirleri :
Rüyada Allah için seviştiğini gören kimse, Allah’ın rahmet ve rızasına nail, günahtan kaçınmaya delalet eder.
Kafirin Allah için seviştiğini görmesi, Müslüman olmasına; eğer bu sevişme Allah için olmazsa, neticesi hıyanet olan bir ortaklık akdetmeye ve velisiz evlenmeye delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
Bir kimseyle Allah için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye;
İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına;

Meşru olmayan her çeşit sevişme sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz
(ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder.
 

€MR€_06

THEME MAKER
Nisan Forum
Katılım
7 Ağu 2016
Mesajlar
3,730
Tepkime puanı
386
Puanları
113
emeğine paylaşımına teşekkür ederim
 

Üst