*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
2clc1k.jpg

Sana bu mektubu yazmak için çok düşündüm sevdiğim.belkide çok etkileneceksin belkide gülüp geçeceksin.üzmek istemezdim seni alaycı bir tavırla ayrılmayı istemezdim fakat sen beni mahfettin kızlarla gülüp eğlendin bana sıra gelince yoruldum dedin.gene seni üzmek istemedim başkasını seviyorum haber vereyim dedim ne anlam çıkartırsın bu mektuptan ben bilmiyorum ama ben çok anlam çıkartıyorum emin olki.çünkü seni seven bir yürekle yazıyorum bu yazıyı sana.güzel yazı olmuştur diye düşünmek istiyorum şu anda inan banaki.çünkü bu sana yazacağım ilk ve son mektubum.yazımı kötü bulup benden ayrılcağını düşünmek acı olurdu inan banaki.çünkü seni seviyorum.ama unutmaya çalışıyorum fazla zorlama şansını diye sana yalvarıyorum.ben duygusalımdır bilirsin.ilerde ne olcağını düşünmem şimdiye bakarım ben.çünkü ben geleceği gören gözlere sahip değilim sen sahipsen bilemeyeceğim sevdiğim.ama seni gerçekten sevdim.tıpkı serserim adlı mektuplaşmadaki gibi sevdim ölesiye peşinden bende mezara gelesiye sevdim unutmanı istemem senin için öleceğim diye korkuyorum artık bu yüzden senden ayrılıyorum.daha fazla acı çekmeye takatim kalmadı yoruldum üzülmekten değil ama seni sevmekten peşinden koşmaktan yoruldum.özledim ama belli etmemeye kendime söz verdim genede söyliyeyim dedim sonra görüşmemizin üzerinden 2 ay geçti ve ben hasretinle yanıp tutuşuyorum daha şimdiden deli gibi özlüyorum seni. sonuçta görüştük senin gözünde 4 ay araylada olsa değil mi.özlemen normaldir diyeceksin belkide ama son sözümde şunu söyleyeceğim sana sildim adını kalbimden sildim hafızamdan rehberini seni özlememeye söz verip ayrılalım elveda kelimesini armağan ediyorum burdan sana hayatta başarılar dilerim…

konu güncellendi

Üst Alt