index rc ediyorum

!:!DeRBeDeR

VİP ÜYE
Özel Üye
s.aleyküm hayırlı geceler arkadaşlar
keyifli forumlar sizlerden 900x700 ebatlarında
bir index istegim olucaktı.
çk fazla bişi istemiycem arka planın siyah olması ve harita olması
radyo ismi hayal-gözlüm her şeyi sizlere bırakıyorum
radyo ismine uygun ve yakışır bir index olursa sevinirim
ilgilenen ve emegi geçen arkadaşlarıma şimdiden tsk eder,
bütün çalışmalarınızda başarılar diliyorum geceniz güzel olsun inş
en güzeline emanetsiniz saygılarımla

hayalgzlmindexhmjxv.png

900x700 radyo ebatları

Keyifli yayınlarda kullanın​

Ekli dosyalar

• HAYAL GÖZLÜM İNDEX.rar
    1.8 KB · indirme: 151
Son düzenleme:
elinize emeginize güzel yüreginize saglık saglık yıldız çk teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun mutlu akşamlar diliyorum her şey gönlünüzce olsun inş keyifli çaışmalar diliyorum rabbime emanetsiniz tekrar tşk lerr

elinize emeginize güzel yüreginize saglık saglık yıldız çk teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun mutlu akşamlar diliyorum her şey gönlünüzce olsun inş keyifli çaışmalar diliyorum rabbime emanetsiniz tekrar tşk lerr

Rica ederim keyifli yayınlarda kullanın sizede hayırlı akşamlar a e olun

slm lar hayırlı akşamlar rahatsız ettigim için özürdilerim yıldız index istemiştim sizde ilgilendiniz tsk ediyorum ama ben çk fazla bi şey istemedim arka planın siyah renk olmasını ve harita eklenmesini rc etmiştim fakat haritayı göremedim yer küresi dedigimizden konulmuş ((( nedense bi kez olsun istegim dikkate alınmadı yinede canınız sagolsun emeklerinize saglık rahatsızlık verdiysem tekrar özürdiliyorum ALLAH a emanet olunuz

slm lar hayırlı akşamlar rahatsız ettigim için özürdilerim yıldız index istemiştim sizde ilgilendiniz tsk ediyorum ama ben çk fazla bi şey istemedim arka planın siyah renk olmasını ve harita eklenmesini rc etmiştim fakat haritayı göremedim yer küresi dedigimizden konulmuş ((( nedense bi kez olsun istegim dikkate alınmadı yinede canınız sagolsun emeklerinize saglık rahatsızlık verdiysem tekrar özürdiliyorum ALLAH a emanet olunuz
aslm sizede hayırlı akşamlar derbeder istediğiniz gibi arka plan siyah radyo ismine uygun index hazırladım harita isteğiniz vardı onuda ekledim farklı bir haritamı istiyordunuz harita denince ben her indexde bu haritayı kullanıyorum beğenmediyseniz canınız sağolsun , başka bir arkadaşımız yardımcı olur size

yinede teşekkür ediyorum yıLdız emeklerinize sağlık sitedeki arkadaşlarımın bana yardımları çok oldu bunları görmezden gelemem hepinize tekrar,tekrar tşk ediyorum çalışmalarınızda başarılar diliyorum saygılarımla

yinede teşekkür ediyorum yıLdız emeklerinize sağlık sitedeki arkadaşlarımın bana yardımları çok oldu bunları görmezden gelemem hepinize tekrar,tekrar tşk ediyorum çalışmalarınızda başarılar diliyorum saygılarımla
Teşekkür ederim Derbeder bir isteğiniz olursa yardımcı oluruz her zaman

emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler...