*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
2318-7dd139de2b5f9bef21-relationship.jpg

Hatirlamisin sevdiğim o ilk buluştumuz günleri.Sen bende sakli ben sende sakli.Gözlerine baktiğimda gözlerini kacirip bakamaz oldugun o günleri.Hani ilk sarildiğin o yeri.İlk yanima oturdugunda kalbimin hizla attiği o saatleri.Sanki bir hayal bir sükut içinde ki dakikalari.

Hani Hatirlamisin sevdiğim her yorgunlugun ardindan sesini duydugunda sanki o yorgunluk biter derecesine geldiği.Sanki sesini duyunca yorgunlugunun bittiği akşamlari.Saatlerce konuşmak istediğin birakamadiğin o saniyeleri.

Hatirlamisin sevdiğim telefon kulübelerinde gecirdiğim o günleri.Soguk karli gecelerde beklediğim saatleri.sesini duymak için o matemli gecelerde kalkip o sogukta senin için korkmadan yılmadan gittiğim telefon kulübelerine bile hasret kaldiğim saatleri.

Hatirlarmisin sevdiğim kavga ettiğimiz günleri.Hep kızardim sana sonrada dayanamazdim gönlünü alirdim kalbini.Hep de beni anlardin.bilirdiin sevdiğimi.Ne kadar bağirsamda hep içimde varoldugunu.

Suan Onlari hatirliyorum sevdiğim.O günleri Unutmuyor Kalbim.Yinede Güzel anılardı hatirladiğim ve unutmayacağim.Kara defterde hep adinı sakladıgım....

konu güncellendi