Güvendiğim Tek İnsan Beni Yanlız Bıraktı

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
Ayrilik-3261-78039_560x400.jpg

güvendiğim tek insan beni yanlız bıraktı

Bundan sekiz yıl önce mutsuz ve sorunlu bi evliliğim vardı. Eşimin ilgisizliği ve sorumsuzluğu üzerine bi anlık boşluğumdan yararlanan biriyle tanıştım. Onunla tanıştığımda ikinci çocuğuma hamileydim. Onunla görüşmeye başladıktan sonra dünyaya yeniden geldiğimi zannetmiştim. Her şey o kadar güzel ve mükemmeldiki eşimden gün geçtikçe tiksinmeye başladım. Bana ve çocuklarıma o kadar iyi davranırdıki ilk başlarda direnip ayrılmak istememe rağmen beni ikna ederdi böylelikle aradan beş yıl geçti bu zaman çerçevesinde eşimden ayrılıp onunla evlenmem için yapmadığı fedakarlık kalmamıştı bana ve çocuklarıma hep mutlu bi hayat vadederdi zaman geçtikçe içinden çıkılmayacak bi duruma gelmiştim çaresiz bi hastalık gibi sarmıştı dört yanımı eşimle evliliğimin onuncu yılnda ayrılmaya karar verdim ve zor olsada ayrıldım bütün ailemi sevdiklerimi ve herkesi karşıma alıp onları hayatımdan çıkarıp çocuklarımı alıp ona gittim. Sonrasımı işte kabus sonrasında başladı onunla evlenip herşeyi geride bıraktıktan sonra herşey tam anlamıyla değişti rüya gibi geçeceğini zannettiğim evliliğimin ilk günlerinden sorunlar başladı o sevdiğim sakin hayat dolu insan gitti yerine sinirli öfkeli bambaşka bi insan geldi bi zamanlar yüzüme bakmaya kıyamayan insan beni defalarca yok yere öldüresiye dövdü umutlaım yıkılmış hayallerim bitmişti çocuklarımdan nefret ediyordu artık geriye dönecek yüzüm yoktu herşeye rağmen ona olan sevgim bitmiyordu bilmiyorum belkide alışkanlıktı eski sevdiğim insan döner diye bi bekleyişti ben bunları kabullenip onu hala deli gibi severken henüz evliliğimin üçüncü yılında ve iki aylık hamileyken üstüme başkasıyla evlendi şimdi iki çocuğumla daha yirmi sekiz yaşında ama hayatın sonunda tek başıma kalakaldım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
KONU GÜNCELLENDİ