Bir Tek Siz Dertlisiniz..

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
Bir Tek Siz Dertlisiniz
347628_odfbb.jpg

Bir Tek Siz Dertlisiniz.. Bir Tek Siz Hastasınız..

Haşa..! Aksini iddia etmiyorum asla.. :

Bir tek sizin derdiniz var.. Bir tek siz hastasınız.. Bir tek siz üzgünsünüz.. Bir tek siz yalnızsınız.. Bir tek siz sorunlarla boğuşuyorsunuz..

Ben çok iyiyim.. Hem de çok.. Asla derdim olmaz benim.. Asla hasta olmam ben.. Hiç bir zaman yalnız kalmam.. Keder, hüzün, acı kavramlarının anlamlarını bile bilmem.. Ben sadece sizi dinlerim.. Çok iyi arkadaşımdır her zaman.. Siz bana "gel" dersiniz, gelirim.. Ben sizi olur da çağırırsam, gelmeyeceğinizi, çok yoğun olduğunuzu, her zaman iyi bir bahaneniz olduğunu bilirim.. Siz anlatırsınız, ben dinlerim.. Siz söylersiniz, ben yorum yaparım.. Olur da bir şey istersem hemen haddimi bildirirsiniz.. Size karşı sapıklık yapamam, size karşı hayatımdan yakınamam, sizin yanınızda hapşıramam, sizin yanınızda türkü mırıldanamam..

Sizi tanıdıkça o kadar harika bir hayatım olduğunu düşünüyorum ki.. Sizden izinsiz, sizin istemediğiniz şekilde bazen cümleler kuruyor, bazen sizin hoşunuza gitmeyecek sözler söyleyebiliyor, bazen sizi dinleyemeyecek kadar yorgun olabiliyor ve hatta bazen mini mini sapıklıklar yapabiliyorum.. Bu kusurlarımı sakın affetmeyin.. Ne haddime, bazen kişiliğimi ortaya koymaya çalışmak.. ! Benim tek görevim, çok dertsizim ya, sizlerin dertlerini dinlemekten Dertli hasta oldum nasılsa.. başınızı ağrıttıysam af ola

güncellendi

Üst Alt