Bır yudum sevgı

Suna Kılıç

Active Member
Nisan Forum Üyesi
Bir ,,yudum,, sevgi ,,İSTEDİM___Senden. ,Bir ,,avuç ,,mutluluk., Yüreğinin,, yüreğime,, dokunmasını ,,sonsuza,, kadar____
Bir,, çocuk ,,gibi,,kıvrılıp,, acabasız,, uykular,, uyumak,, göğsünde,. Gözyaşlarına ,,dokunabilmek,,acılarına ,,ortak,, olmak ,,İSTEDİM____Bütün,,mutlulukları ,,seninle ,,yeniden,, adlandırmak,,her,, gelen ,,güne ,,umutlar ,,çoğaltmak ,,İSTEDİM___ seninle. Tüm ,,adımlarımı ,,senin ,,yollarında,, atmak,, bir,, tek,, senin ,,nefesini ,,DİLEDİM___ Her,, an ,,seni ,,solumak ,,İSTEDİM____ Seninle,, uyuduğum ,,bitmek,, bilmeyen,, geceler,, seninle,, doğan ,,sabahlar,, DİLEDİM___ Yüreğinin,, sıcaklığıyla ,,ayazlarımı ,,eritmek,,,bedenimin,, bir,, tek ,,senin,, dokunmalarınla ,,yanmasını ,,İSTEDİM___ Gözlerinin ,,aydınlığıyla ,,büyütmek ,,İSTEDİM___sevdamı,.Yüreğimi ,,bir,, tek,, sen,, kapla,, sonsuza,, kadar,, kimseler ,,girmesin,, yastığıma ,,yorganıma,, heryere ,,kokun,, sinsin,,sen,, kokan ,,bir ,,yaşam,, DİLEDİM___ Senin,, dizlerinin,, dibinde ,,tüketmek,,İSTEDİM ___TÜM ÖMRÜMÜ___Çok ,,şey,,mi,,istedim,,sevgilim ,,SENDEN___

Üst Alt