Aslaaaa Vazgeçmem Senden...

MaSaL_

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
ej73slgwqu2.jpg

Hani geceler vardır yıldızlar dökülür sokağın tavanından… Çatılara iner mehtabın yansıması… Hani umutlar vardır yollara döşenen, Arnavut kaldırımları misali…
Gölgeler vardır hani, ıssız köşebaşlarında uzayan…
Gelmezsin bilirim… Neredesin … Sessiz sedasız hıçkırıklar duyulur geceyi yırtarcasına… ßeklerim umutsuzca, gelişini…
ßazen … bazen martı çığlıklarına eşlik eder, onlarla söyleşirim…
Uzaklardan bir vapur düdüğü yırtar gecenin sessizliğini…
ßöler düşlerimizi en güzel yerinden acımasızca…
Ve sen… sen… bilmem ki kimin gözbebeklerinde durursun… Hangi bakıştadır yüreğinin yansıması…
Gözyaşlarım öylesine güçlü ki…
Ağlasam kıyamet kopacak sanıyorum…
ßilsen … bilsen yüreğimde ne depremler kopar…
Neler yok olmaz ki sensizliğin umarsızlığında…
Hangi yıldırımlar yakar yüreğimi bilmezsin…
ßir yudum sevgine muhtaç gönül bahçemin çiçekleri, açabilmek için… Zemheri ayazında bırakıp gittin yüreğimi, üşüyorum…
ßu kadar zor mu idi seni seviyorum demek… Ama, hayır…bir şey söyleme… korkuyorum kaybolursun… ya temelli gidersen…
ßen seni sensiz de severim bilirsin… Git… dilediğin bahçede aç, dilediğin gözde yansısın hayalin… dilediğin gönülde yağdır yağmurunu…
Yeter ki sen mutlu ol…
ßilir misin sevgi ne demektir… vermektir… vazgeçebilmektir her şeyden… ßir şey hariç…
ßEN SENİ SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM…
Ama seni özgür bırakıyorum… bil ki sevgi özgürdür…zincir vurulamaz sevgiye… coşkun bir seldir ßazen,sürükler götürür seni, zamanın ötesine… Sevgi gönüllü tutsaklıktır aynı zamanda… Ben kendimi müebbede mahkum ettim seninle…..

ASLA VAZGEÇMEM SENDEN

çok güzel olmuş tema ve yazı çok güzel emeğinize sağlık

yorum için tşkkrlrr mustafa...

Son düzenleme:
çok güzel anlatılmış duygular emeğinize sağlık

ellerine emeklerine sağlık

Vazgeçememeyi ne güzel ifade etmis yazınız.. Tebrikler emeginize saglık...

Paylaşım için teşekkürler