Alıyorum elime sigaramı yanlızlığı çekiyorum

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
Alıyorum elime sigaramı yalnızlığı çekiyorum

1410849629_thttmss3.png

Alıyorum elime sigaramı yanlızlığı çekiyorum Delik deşik ömrümün firarını istiyorum.. Kaybolan her anımın hesabını yüreğimle ödüyorum Haykırsam dahi duyuramıyorum.. Ölüyorum ben ; yavaş yavaş ölüyorum.. Soluğum kesiliyor karanlığımda boğuluyorum Yüreğimin asılı olduğu ipi ben kendim kesiyorum.. Vedaları sevmem ya bir veda bile edemiyorum.. Ölüyorum ben ; yavaş yavaş ölüyorum.. Bir yetmiyor ikinciyide çekiyorum.. Ciğerlerim kendinden geçiyor sanki seni içiyorum.. Yanıyor içimde bir şeyler söndüremediğim bir ateş.. Üflesemde geçmiyor işte.. Her gün dahada çok işliyor içime.. Vazgeçsem olmuyor geçmesem bine katlanıyor.. Bir çıkış bulamıyorum.. Tek çare dayanmaya kalıyor.. Ama dedim ya olmuyor..

Bir Bilsen

tumblr_n1gt9zrtxs1tu1x9san.jpg

bir bilsen umutsuzluğum çökünce üstüme acılarmda artışlar yaşanır öyle bıktım ki yaşamaktan içimde olmayan birini aramaktan sanki dokunurcasına kapılmaktan öyle bıktım ki bir bilsen ne dağları delen kerem ne çölleri aşan mecnun ne de bir türlü kavuşamayan memo ve zin anladı geriye dönüşlere kapıldım hep içimde olmayan duygular bir yapmacık mıydı içinde sadece sen varsın diye dökülüyordu gözyaşlarım sonbaharımda ağaçların gözyaşları gibi kuruca ağlamaktan yorulmuştu artık düşüncelerim her gece esen yalnızlığın beni vuruyordu derinden fırtınaya kapılmış gemiler gibi batmaya mahküm kıldın bir bilsen sensizliğin acısnı hissetsen içimdeki seni akıp giden rüzgarların seyrine dalsan çarpa çarpa savrulduğum uzakları görebilsen ve sana hep göz kırpınışlarımı benliğimdeki seni bir bilsen

Üst Alt