İNDESK İSTEGİ

hayal_gozlum46_59

Active Member
Nisan Forum Üyesi
selam güze bir gün dilerim indesk istegim var mümkünse sevdam-fm admin buket yazılı şiirli

BU YÜREK BANA EMANET KİMSELERE VEREMEDİM SENDEN SONRA KİMSEYE BU YÜREKLE BAKMADIM BAKAMADIM HEP SENDEN BANA BİR EMANET OLARAK SAKLADIM EN DERİNLERDE YİNE BİRGÜN GELİRDE EMANETİNİ BENDEN ALIRSIN DİYE HALA ÖYLE SAKLIYORUM EN HÜCRA KÖŞELERDE EMANETİNE GÖZÜM GİBİ BAKIYORUM AÇMIYORUM KİMAELERE GELİP YERİNİ ALMASINLAR DİYE BU YÜREK SENDEN BANA EMANET TİTRİYORUM BİŞEY OLACAK DİYE SIRF BAŞKALARI GÖRMESİN DİYE GÜN YÜZÜ GÖSTERMİYORUM BELKİ BİRGÜN GELİRDE GERİ İSTERSİN EMANETİNİ DİYE GÖZÜMDEN BİLE SAKINIR OLDUM BU YÜREK SENDEN BANA EMANET EMANETİNE ETMEDİM İHANET BIRAKTIĞIN GİBİ DURUYOR SAF TERTEMİZ İBR BAŞKASINA SEN DİYE BAKMAMIŞ YERİNE KİMSEYİ KOYMAMIŞ BU YÜREK SENDEN EMANET NE BAKAR BAŞKALARINA NEDE ATAR SENDE ATTIĞI GİBİ SADECE SEN VARDIN SEN OLACAKSIN BU YÜREK SENDEN BANA EMANET ONU BENDEN SADECE SEN ALACAKSIN MEHMET DOGUÇ
( bu şiirde de eklersenız sevinirim)

deniz hanımsen daha guzel bir indesk yaparsan sevinirim.. buket &mehmet yazılı radyomuza hoş geldiniz formatlı formatlarını sen seç... eger yaparsan sevinirim deniz hanım söyle guzel bir indesk

şimdiden tşk ederim ellerinize emeginize saglık

Son düzenleme:

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
hayal_gozlum46_59 index istek 2
hayal_gozlum46_59 index istek 3
hayal_gozlum46_59 index istek 8
hayal_gozlum46_59 index istek 2
hayal_gozlum46_59 index istek 11