indesk istegi

hayal_gozlum46_59

Active Member
Nisan Forum Üyesi
selam ayşe hanın senden bir ricam var aynı indesksade ce isim degişip (BEST.FM.!) yapım radyo admini zorlu kız sorumlusuda sebebsiz yazarsak sibel resmini okey odası ismide olmayacak mümkünse eger sizide yordum çok özür dilerim 2 tane avatar resmi var onlar eklersnız avartar lar gene aynı zorlukız ve sebebsiz yazılı olacak mümkünse eger aynı indesk cesur ve guzel indesk eger mümkünse ondan zorlu kızları resimleri ve sebesiz resimleri kaldısakk inan senden çok utanıyorum çok yordum efendim ayşe hanım cesur yurek indesk aynısıo indesk buna aktara bılımıyız orda sadece sibel resmi cıkacak dj asi sibel yazısıda

Ekli dosyalar

• av_1569284720405.jpg
    av_1569284720405.jpg
    5.6 KB · indirme: 159
  • av_1569611770444.jpg
    av_1569611770444.jpg
    7 KB · indirme: 156
mehmet bey,
özel index istediniz birçok teferruatı olan ama o index kullanılmadı sizlerin isteklerinizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz ve emek harcıyoruz emeğe saygı olarak bu özel istek indexleri kullanmadığınız sürece index yapılmayacaktır bilginize

ayşe hanımbunları 2 degerli bayan arkadasa istemişdimm ne olmusa aralarda anlamazlık çıkmıs mynetde oda acmişlardı ayrıldılar şimdi isim oldugu için teji zor bayann radyo reklam yapaqcak yayın yapacaklar bugun buldular benii radyo kurdum tekrar bunlara çok özür dilerim aralarındakı anlamazlıgıı hiş bilemezdim teki rc etti bugunn bende sen den rc ettip efendim yoksa sizi hiş yormazdım genede çok tşkler efendimm burda sizlerin yanıdayım vaktim oldukca

ayşe hanımbunları 2 degerli bayan arkadasa istemişdimm ne olmusa aralarda anlamazlık çıkmıs mynetde oda acmişlardı ayrıldılar şimdi isim oldugu için teji zor bayann radyo reklam yapaqcak yayın yapacaklar bugun buldular benii radyo kurdum tekrar bunlara çok özür dilerim aralarındakı anlamazlıgıı hiş bilemezdim teki rc etti bugunn bende sen den rc ettip efendim yoksa sizi hiş yormazdım genede çok tşkler efendimm burda sizlerin yanıdayım vaktim oldukca
ben saten ttp://palmiyefm.net/radyo.html yayın yapiyorum orda dj yımm

cesur yurek öteki bayana verdim o acak su işleri oldugu için acmiyormuss

ayşe hanımsadece cesur ve güzel indeskde asisibel yerine dj sebebsiz birde dj su ekleyelim olmazmı rc etsemm

Siz neden başkalarına index istiyorsunuz ben onu anlamış değilim. kime lazımsa kendi buyursun lütfen. Ayşe hanımın hazırladığı indexte bende yardım istedi slayt için 4 saat zaman harcadım verdim. Kendisinin harcadığı zaman hariç. bu indexsi size teslim ettiğinde kendisi bana bu kadar uğraştık inşallah radyoda görürüz dedi ve yanıldı göremedi..

Bir çok sitede görüyorum ki bir şey istenildiğinde 50 mesaj yaz senin isteğini yapalım gibi saçma sapan yaptırımlar uyguluyorlar. Biz ne yapıyoruz burada el birliği ile isteklere karşılık vermeye çalışıyoruz.. emeklerin boşa gittiğini görünce de üzülüyoruz.. Lütfen kime ne lazımsa kendisi gelsin ve sizde aracı olmayın lütfen.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
hayal_gozlum46_59 index istek 2
hayal_gozlum46_59 index istek 3
hayal_gozlum46_59 index istek 0
hayal_gozlum46_59 index istek 2
hayal_gozlum46_59 index istek 11