İSTEK YAPILDI İşgal___

KAAN 38 .ALI

Active Member
Nisan Forum Üyesi
EMEGINE SAGLIK HARIKA OLMUS RICA ETSEMDE AYSEGÜL YAZARMISINIZ TSKLER

Ekli dosyalar

• aysegül.jpg
    aysegül.jpg
    373.8 KB · indirme: 21
EMEGINE SAGLIK HARIKA OLMUS RICA ETSEMDE AYSEGÜL YAZARMISINIZ TSKLER
Merhaba @KAAN 38 .ALI bey. Öncelikle forumumuza ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Ancak forum kurallarımız gereği herkes kendi isteğini yapar, başkası adına yapılan istekler gerçekleştirilmez. Siz de hakverirsiniz ki örneğin bir kişi üye olup 10 kişi için istek yaparsa bu etik olmaz. Tayfun arkadaşımız henüz forumda yeni olduğu için yapmış. Emeğine sağlık. Bundan sonraki istekleriniz kendiniz için olsun lütfen. Anlayış göstereceğinize inanıyor ve temalarınızı keyifle kullanmanızı diliyorum.

Emeğine Sağlık Tayfun bey
İyi Yayınlarda Kullanın.

Merhaba @KAAN 38 .ALI bey. Öncelikle forumumuza ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Ancak forum kurallarımız gereği herkes kendi isteğini yapar, başkası adına yapılan istekler gerçekleştirilmez. Siz de hakverirsiniz ki örneğin bir kişi üye olup 10 kişi için istek yaparsa bu etik olmaz. Tayfun arkadaşımız henüz forumda yeni olduğu için yapmış. Emeğine sağlık. Bundan sonraki istekleriniz kendiniz için olsun lütfen. Anlayış göstereceğinize inanıyor ve temalarınızı keyifle kullanmanızı diliyorum.
tskler melodi hn bir arkadasimiza dogum gunu hediyese edevcektim caniniz sagolsun birdaha kimsen adina birsey istemiyecegim tskler

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
T Tayfun_T Temaları 20