Çimen Gözlüm Deniz

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
yesil-goz-vs-mavi-goz_486046_m.jpg

ÇİMEN GÖZLÜM DENİZ

Onu ilk gördüğümde işte bu demiştim hoşlanmıştım sevmeye başladım git gide ama o beni sevmiodu bilirdim bişi dese zoruma gider ağlardım ama çok severdim bi gün çıkmaya başladık 3 ay boyunca yaz tatilinde ayrı kaldık ne araadı ne sordu arada yazdı msj hergünm ziyan zehir oldu ağlar dururdum hep öle severdmki ayrılamazdm bile diyemezdm bitti sözünü bi gün oldu dedm beni o bıraktı beni ben bırakmadım onu o beni kendi elleriyle itti ve bitti hayatımın ikinci kötü günüydü öle acı çekiodmki canım öle acıyoduki anlatması imkansz ve aylar geçit hala seviorm birleştk dunya benmdi sanki öle ki mutluydk deniz bana karıcım derdi bi dediğim iki olmazdı canıydım onunn aradan 1bucuk sene geçti böle harıka devam etti bi gün geldi bana ilerde bitecek dedi üzülme ağlama dedi ağlamadım inada hırsımdan ağlamadım ilk defa öle ki kötüdüm ama sustum nedn bi insn karıcm der çocuk hayalleri evlilik hayalleri kurar bi anda yıkıldı tüm evim başıma hayallerim umutlarım herşeyim giiti o günden bei de hala kavga ederm hep ama ayrılmam çünkü insan canım dediii şeye kıymaz canını incitmez kırmaz üzemez ilgisiz oldu düüncesiz alakasız beni istemsini sevmesini istiorm hala sevio ama eski denimi özledim ayağıma taş değse taştan hesap soracak denizimi özledim beni ağlatmıcak kıymıcak denizimi çok özledim neler apmadım ona bişi dese yarattım her zamn isdeği başım üsütne dedim iyi oldum sırf o iyi olsun die hasta olmasn die sağ gözümden sol gözümü sakındım elimde olsa yere ayaklarını değirmem başımda gezdiririm yerler onu taşıyacak kadar değerli deil die ben böleyim işte sevdiim için kafmı koyarım ortaya ama kimse öle deil aşk vardır gerçktir can ister kan ister cesaret ister yürek ister ama aşk vardır hiç bişe gerektirmez sevmek ayrıdır ama aşık olmak böle bişedir onun eline iğne batsa senn o iğne yüreğine batmasıdır o hastayken yanında olmasan bile tüm gece beklemektir aşk kocacım hayat arkadaşım diyebilmektir ve ben bunu diyorum kendimle de gurur duyuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
KONU GÜNCELLENDİ

Üst Alt