Duyuru YENİ ADMİNİMİZ ARSEN.... HAYIRLI OLSUN.

Fazlasiyla hak edenlerdendi, kutuyor ve yeni görevinde basarilar diliyorum ARSEN xsmyx (353)xsmyx (24)hhrkkkxbravox (780)xbravoox (781)xsmyx (356)

Yeni görevinde başarılar dilerim Arsen. isabetli bir karar olmuş, Adminliğin hayırlı olsun....

xsmyx (348)Arsencimm cok sevindim tebrik ediyorumm seni en icten dilekleirmlee emekleirne saglikkk üye olarak söylüyorum bize hep yardimci oluyorsun anında geri dönüs yapiyorsun ve cok tesekür edeirmm Basarıların devamını diliyorum yüregi kalbi güzel insan

xsmyx (348)Arsencimm cok sevindim tebrik ediyorumm seni en icten dilekleirmlee emekleirne saglikkk üye olarak söylüyorum bize hep yardimci oluyorsun anında geri dönüs yapiyorsun ve cok tesekür edeirmm Basarıların devamını diliyorum yüregi kalbi güzel insan
oyyyy çok teşekkür ederim canım güzel düşüncelerin için saygılar xkXaHxVxEkjıuh

YAKISIR ARSENE EMEKLERİ COK COK GUZEL OLMUS HAYİRLİ OLSUN ARSEN TEBRİKLER

Arsen arkadaşımız kısa sürede büyük başarılara imza attığına hepimiz şahidiz. Gerek yaptığı harika tasarımlar, gerekse ne kadar çok olursa olsun yapılan isteklere kısa sürede cevap vermesi, zamanının büyük çoğunluğunu forumda geçirmesi, gösterdiği emek ve çaba, her zaman özenli çalışmaları nedeniyle adminliğe yükselmiştir. Forum ailesi olarak Arsen arkadaşımızın yeni görevini kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun, tebrikler. xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780)
Tebrik ederim Arsencim hayırlı olsun insallah kjıuh

Üst Alt