PSP GRAFİK Yıldız..,D@rkAngeL Psp Grafik Ve Gif CalısmalarI, E Kart,Gif Calışmaları

D@rkAngeL

PSP GRAFİK TASARIM
PSP DESIGN
serbestcalisma1145kdi2.gif

serbestcalisma114ufecr.jpg

Emeğine sağlık Damlacım çok güzel olmuş xsmyx (24)

Gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık

ben yaptığın versiyondan çalışmadan anlamam Darkangel. öyle uzun anlatımlardan kimi zaman uyumamak için gözlerini kocaman kocaman açarak ekrana dikmek ,bardaklarca çay ya da kahve içmek, hele bi de yaptığın acemice dikkatsizlikten çalışmanın çöp olması ,sil baştan başlarken girilen sinir harpleri...
valla ne deyim iyi uğraştın başardın hep. iki dklık paylaşımın arkadasındaki kocaman bir emeğe teşekkür ederim.renklerin uyumunu ve her bir metaryeli kullanımını çok beyendim.

Emeğinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

ben yaptığın versiyondan çalışmadan anlamam Darkangel. öyle uzun anlatımlardan kimi zaman uyumamak için gözlerini kocaman kocaman açarak ekrana dikmek ,bardaklarca çay ya da kahve içmek, hele bi de yaptığın acemice dikkatsizlikten çalışmanın çöp olması ,sil baştan başlarken girilen sinir harpleri...
valla ne deyim iyi uğraştın başardın hep. iki dklık paylaşımın arkadasındaki kocaman bir emeğe teşekkür ederim.renklerin uyumunu ve her bir metaryeli kullanımını çok beyendim.
cok tesekkürederimm Gülce xsmyx (24)yıllardır gerek flashta olsun gerek grafikte olsun saatlerce bilgisayar basında bütün gün ugrasıyordum .. calışmaya baslayınca azaldı biraz ama hala bile resim yaparken nerdeyse 2 yada 3 saat bilemedin bütün günüm gidiyo bazen bunalıp yarıda kesiyorum bazende derslerden yapıyorum ama terapi gibi geliyo ve sonucc cok önemli güzel bir resim cıkınca mutlu oluyorummxsmyx (24)

cok tesekkürederimm Gülce xsmyx (24)yıllardır gerek flashta olsun gerek grafikte olsun saatlerce bilgisayar basında bütün gün ugrasıyordum .. calışmaya baslayınca azaldı biraz ama hala bile resim yaparken nerdeyse 2 yada 3 saat bilemedin bütün günüm gidiyo bazen bunalıp yarıda kesiyorum bazende derslerden yapıyorum ama terapi gibi geliyo ve sonucc cok önemli güzel bir resim cıkınca mutlu oluyorummxsmyx (24)
flashlar olsa ben yine yaparım onu seviyordum.bak flash dedin çalışmaları ve rekabetleri hatırlatın yine :)
bu resim işini uğraşamadım bi

flashlar olsa ben yine yaparım onu seviyordum.bak flash dedin çalışmaları ve rekabetleri hatırlatın yine :)
bu resim işini uğraşamadım bi
Emin ol resim de aynı çok bunaldigim zaman müsait olduğum da müzik dinlerken sanki flash yapiyormussun gibi oluyo bence denemelisin .

Emeğine sağlık @D@rkAngeL Yine güzel bir çalışma. PSP bambaşka bir dünya. Terapi gibi. @GüLC€ siz de bırakmayın. Hatta hep diyorum keşke bu çalışmaları derse dökme şansı olsaydı da ölümsüzleştirseydin diye. Bu çalışmalar evet çok zahmetli, çok zaman alıyor, ama sonucunda çıkan eser tüm yorgunluğu aldığı gibi insanı mutlu ediyor. Nacizane ben de elimden geldiğince ders olarak yazmaya çalışıyorum. Hatta Aynur, Vahide, Aslı, Kamil Bey, Müşerref'in derslerini de içeren bir sitemiz var. Ders yazmaya karar verdiğinizde her türlü yardım ve desteği verebiliriz. Güzel paylaşım için teşekkürler.

emeğine sağlık güzel paylaşım için tşk