Uykuların kaçar sevdiğin gelince aklına..

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
Uykuların kaçar sevdiğin gelince aklına

uykularnkaarsevdiingex0zqv.jpg

Uykuların kaçar sevdiğin gelince aklına..vakit geçmez demir atar sanki..Gözlerin isyankar olmuştur kapanmamakta ısrar eder.. karanlıkta bir şeyler kovalar durur..belki tekrar görmektir isteği sevdiğini..Derken bu feryada kulaklarında katılır..O da arar sevdiğinin sesini..Ne çarşaf halden anlar ne yastık...Bir türlü gelmez beklenen pencereden..Hiç unutamadığın o sevdiğinin hayali ile, yakarsın bir cigara, çekersin derin bir nefes..hafif sızlatır yakar ciğerlerini..bilirim o sızıyı..Sanki sevdiğin yakmıştır canını..Kapanır yatağına çaresizliğine yanarsın..o çağırmıştı beni dünyaya dersin, ona aşık olmaya gelmiştim diye yakınır durursun..onun nefesi senin nefesin olmuştur..özler durursun..gözleri doğar yüreğine, derin bir sesizlik çöker devamında, her gününün son gün olması ile yatarsın uykusuz gecelere..vazgeçmişindir yalan dünyanın saltanatından..düşünür matem olur kalbin..herşey geçer ömründe de sevgilinin bir hasreti bir özlemi bitmez kalbimde..çok sevmiş seni kalbim..belki bir gün sende seversin benim gibi.. sende anlarsın halimi..

KONU GÜNCELLENDİ

Üst Alt