temalarda isimelr nedn siliniyr

ilkan

New Member
Nisan Forum Üyesi
slmm.. burda genel olarak nasil mesaj yazcağımı bilmediğimden bu sekilde yazdim. bir sorun yasiyorum bütün temalarımdan isimlr silindi yani sonradan yazılan isimler bu sadece bende olan bi sorun mu yoksa genel flat sorunumu sizdn ayrdim bekliyorum yada ne yapmaliyim hızlıresimden alıp URL kaydetmiyor flat. ltfen yardımlarınızı bekliyorum...SAYGILAR.. TŞKRLER

Temalara eklenen isimlerin url adreslerinden kaynaklanmaktadır. mesela hızlıresim url adresi gibi bir çok site resimleri fazla barındırmamaktadır...önlem olarak bu resimleri bilgisayarınıza indirin muhafaza edin linkler gözükmediği zaman tekrar url alarak temanıza ekleyin..

çok tşkler faroz denedim ama flat kaydetmiyor yada başka bir yolumu var benmi yapamıyorum bilemedim
URL aliyorum hizli resimden temaya bir türlü gözükmüyor yani url yapistiriyorum ama acilmiyor eski sakladiklarımıda yaptim gene olmadi çok tşkr ederimm .. ALLAH kolaylik versin _______byy
Temalara eklenen isimlerin url adreslerinden kaynaklanmaktadır. mesela hızlıresim url adresi gibi bir çok site resimleri fazla barındırmamaktadır...önlem olarak bu resimleri bilgisayarınıza indirin muhafaza edin linkler gözükmediği zaman tekrar url alarak temanıza ekleyin..

Üst Alt