Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

DEN!Z

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Öğretmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir.
K. ATATÜRK

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır.

K. ATATÜRK

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Siz Değerli Öğretmenlerimize Minnettarız.

sedesouoja.jpg

Başta Baş Öğretmen Atatürk'ün, Hanımağa'mız ve Bütün Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlarız

balksz-4xrqfk.gif

Çok teşekkür ederim Denizimm duygulandırdın beni...
latest
Ben de Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum...

Yeni nesil en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır. (Atatürk)

Benim asıl anlatılacak yanım öğretmenliğimdir. Topluma, milletime ben, öğretmenlik yapabiliyorsam, beni onunla anlatın. Yoksa kazandığım zaferler, yaptığım öteki işlerle beni anlatmanız pek önemli değildir. (Atatürk)

Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmenlerdir. (Atatürk)

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. (Atatürk)

Öğretmenler! Sarsılmaz imanla sizi izleyeceğiz ve karşılaştığınız bütün engelleri kaldıracağız. (Atatürk)

Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır. (Atatürk)

Dünyanın her yerinde öğretmenler, toplumun en fedakar ve saygıdeğer insanlarıdır. (Atatürk)

Güncellendi

Üst Alt