Photoshop Program SqirlzReflect resime dalga yagmur efekti verme programı Resimli Anlatımlı

denn

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
8izvsaqhwry.gif

u5ost5fa937.jpg

qakhyycbd1g.gif

dk2qwxhy24x.jpg

7fovt3fpkjt.gif

0dy5igxx4a7.jpg

foj5ipyld79.gif

43s1ga9jxjd.jpg

yxn184n7bl2.jpg

0i5n3z3gcbn.jpg

ELIMDEN GELDIGINCE KISA VE OZ ANLATMAYA CALISTIM YARDIMCI OLMASI ICIN BI LINK ATIYORUM
ISTERSENIZ ORDAN DA BAKABILIRSINIZ.OLDUKCA BASIT VE KULLANISLI BIR PROGRAMDIR.SIMDIDEN KOLAY GELSIN...

Ekli dosyalar

• SqirlzReflect.zip
    2 MB · indirme: 412
Cevap: SqirlzReflect resime dalga yagmur efekti verme programı Resimli Anlatımlı

Teşekkürler

tşklrr

1. cs.2.9 dan tema yaptım fak at bayanın sacına dalga yapmak istiyorum verdiginiz programa aktaramıyom taştmıyamıyorum kabul etmiyor.be gıf files cannot be loaded info spiriz veriyor

bu programla tema arkaplana hareket verdim , gif olarak kaydettim ve url sini aldim
flat radyoda tema olarak ekldim fakat resim hareket etmiyor gif 1.10 mb fazla büyük degil
sizlerin yaptigi arkaplan gifleri3.60 mb olani var benimkinden çok büyük ve radyoda çalışıyor
acaba bu işin bir püf noktası varmı? tskler...

tesekür ederim emeginize saglik

Tskler ellerinize yüreginize ve emeginize saglik

-Gif resmi programın icerisine alamassiniz yalnızca jpg resmi alin ayriyetten gif ekliceksenz eger dalga - yagmur efektinden sonra shop ta ekliyebilirsiniz

-gif yaptiniz resim radyoda acilmaz acilmasi icin photo scape de anigiften gecirip kayıt etmeniz lazim....

tşklrrr

sağolasın kardeş

emeginize saglik tskler

yüregine saglık süper

bu programin linkiini atarmisniz acaba

emegine saglik yanliz gif yapilinca gif boyutu buyuk 379 MB oluyor bunu nasil dusurecegiz simdiden tskler..

emeginize saglik çok güzel anlatmissiniz ama bu proğrami nerden bulabiliriz

Üst Alt