Anlamlı Sözler Sonbahar Sözleri

LEYAL

⭐ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
HKG9aja.gif

Şimdilerde altından geçtiğim bütün ağaçlar yapraklarını döküyor. Havada hazan var, yüreğimde hüzün... -
Cemal Süreya

Sonbaharda banklar yalnızlar içindir. Tükenişler içindir... Ağaçlar umutların tükenişini temsil eder sonbaharda ve banklar insanların kendi tükenişlerini izlemeleri için vardır. -
Fatih Alıç

Günler gitgide kısalıyor, yağmurlar başlamak üzere. Kapım ardına kadar açık bekledi seni, niye böyle geç kaldın... -
Nazım Hikmet Ran

Itır saksısında artan koku, denizlerde uğultular ve işte dolgun bulutları ve akıllı toprağıyla sonbahar... -
Nazım Hikmet Ran

Bir gün aklına gelecek olursam, bana şiir ısmarla. Eylül'ü konuşalım... -
Cemal Süreya

Sonbahar gelmişti: her şeyin renk değiştirip öleceği narin, serin mevsim. -
Knut Hamsun

Bahar aylarında her şey hayat doludur. Yazlarıysa çok güçlüdür ve sonuna kadar direnir. Sonbahar... Sonbahar tam zamanıdır. Sonbaharda her şey yorgundur ve ölmeye hazırdır. -
Patrick Rothfuss

En sevdiğim mevsime geldik... Yapraklar sararacak, gök gürültülü yağmurlar yağacak. Sonbahar, hüzündür; hüzün ise, ben demektir. -
Özdemir Asaf

Her yeni sonbahar, göreceğimiz son bahara biraz daha yakındır, ilkbahar ya da yaz için de bu böyledir; ama sonbahar, doğası gereği her şeyin sonunu hatırlatır. -
Fernando Pessoa

Sonbaharda çiçeklerden bahsetmek iyi gelir. İnsanın içini ilkbahardaymış gibi ümitle doldurur. -
Paulo Coelho

Aslında yaprak sıkılmıştı ağaçtan... Bahaneydi sonbahar. -
Necip Fazıl Kısakürek

Kavgayı, bir yaprağın üzerine yazmak isterdim; sonbahar gelsin yaprak dökülsün diye... Öfkeyi, bir bulutun üzerine yazmak isterdim; yağmur yağsın bulut yok olsun diye... -
Yılmaz Güney

Doğa nasıl sonbahara dönüyorsa, kendi içimde ve kendi çevremde de sonbahar şimdi. Yapraklarım sararıyor. -
Goethe

Senin bahar şeklinde gördüğün bir mevsim, başkalarının nazarında sonbahar olabilir. - Muhammed İkbal

Çok güzel sözler. Ellerine sağlık Leyal. Paylaşım için teşekkürler.

leyla emeğine sağlık güzel paylaşım için tşk

Çok güzelll sözler Leyall emeğine sağlık ...Teşekkürler...

Güzel yorumlarınıza ben teşekkür ederim.

Emegine saglik LEYAL

Emeğine Sağlık Leyal Paylaşıma Tskkrr...

Üst Alt