Duyuru Sitede Sorun Yaşamamak Adına Duyurudur!!!!

YLDZ

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Sitemizin selameti ve bekası için önemli bilgilendirme:

**Sitenin yükünü hafifletmek adına gereksiz teşekkür yazıları yazmak yerine beğeni yapılırsa çok daha iyi olur...

**Bir diğer konu ; konu ekleyen arkadaşlar lütfen 3-4 resim ekleyerek sayfa kapatmasın , gerekirse cevap bölümünede ekleme yaparak devam edilebilir.

**Başlıklara uygun konu eklenmeside ayrı bir konu...
Şiir sayfanız varsa lütfen şiirlerinizi ekleyin netten alıntı yaparak eklediğini güzel sözleri lütfen eklemeyiniz...

**Tek bir atasözü yazarak sayfayı kapatmanız siteye yük ve böyle konular görüldüğü takdirde silinecektir bilginize....

**Örneğin: Png Bayan Resimlerine yalnız png bayan resmi eklensin başka hiç bir konu eklenmesin..... Müzik notaları bölümüne sadece nota eklensin....vs.vs.

**Hareketli teşekkür yazılarını kullanmamaya özen gösterelim . İmzalarımızda mümkün olduğunca küçük ve az hareketli olsun....

**Özel günlerde açılan konunun altına eklemeler yapılsın, ilk kim açmışsa konuyu onun altına eklemeler yapılarak takip edilsin....

**İsteklerin altına cevaplar verilsin... Ayrıca yeni konu açılarak yapılan istekler eklenmesin...

**Ve gereksiz teşekkür yazılmasın lütfen... Özellikle tema index paylaşan arkadaşlar; konunuza edilen her teşekküre tek tek teşekkür etmek zorunda değilsiniz....

**Sonuç olarak bu site lütfen gereksiz şeylerle çöplük haline getirilmesin ....

**Gereksiz görülen her şey sorgusuz silinecektir.. Emeklerinizin ve zamanınızın boşa gitmemesi açısından yukarıdaki yazılanları dikkate almanızı rica ederiz ...

**Teşekkür ederiz.........Nisanboard Yönetim

Son düzenleme:
bilgilendirme için teşekkürler YLDZ, bende katılıyorum...

Katılmamak elde değil teşekkürler Yıldız Adminem 1-1- (57)1-1- (57)1-1- (57)

Bende katılıyorum, herkese de eşit uygulamakta gerek

Yazılanlar olması gerekenler ama ne yazık ki forumlarda uygulanmıyor bunlar buraya bi dünya şey yazmak isterim ama çok uzun bir mevzu olur yazılanlar neyse fazla uzatmayayım inşallah uygulanır ne diyeyim zaman gösterir inşallah süs bir yazı şeklinde kalmaz herkese iyi forumlar