Yıldönümü Sesimi Duyan varmı...! "17 Ağustos"

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Sesimi Duyan varmı...! "17 Ağustos"

17 Ağustos 1999 yılında merkez üssü "Gölcük" olan 7.4

17-agustos-11pvj.jpg

17-agustos-1g5oms.jpg

17-agustos-2vuq0o.jpg

17-agustos-3-u4p5f.jpg

17-agustos--4mio0r.jpg

17-agustos--57rowl.jpg

Gölcük'te Bu Depremi Yaşan Biri Olarak Tüm 17Ağustos
Gecesi Şehit Olan Akrabalarımın, Arkadaşlarımın ve Tüm isimsiz Toprağa verilen DEPREM ŞEHİTLERİNİ Rahmetle Anıyoruz. Mekanınız Cennet Olsun...

Sizleri Asla unutmayacağız...!

tüm hayatını kaybedenlerin mekanı cennet olsun çok acı bir olaydı ALLAH tekrarını yaşatmasın inşallah

Hocam bu görüntüler yabancı degil bana bizler sabah 4 Adapazarına gittigimizde o anı yaşaış kadar olduk o görüntüler halen gözümün önünde üniversitede okuyan yegenimi ve ablamıda kaybetmiş olucaktık ALLAH bir daha göstermesin .CENNET mekanları olsun ALLAH EYÜP SULTAN sabırı versin geride kalanlara bir daha yaşatamsın ALLAHIM.( BAYRAM BAŞIN SAGOLSUN ABLAM )

Son düzenleme:
Amin faroz hocam 17 Ağustos depremini Boluda.yaşayanlardan biri olarak .depremde kaybettikleriizi . saygi ile aniyoruz .ALLAH rahmet eylesin hepsini nur içinde yatsinlar .rabbim inssalh böle bir afet yasatmaz .sanki o ani tekrar yasadim . bu hatırlatma için tesekkr ederiz

:( :( :( o depremde boluda kız arkadaşımı kaybettim belki hayttaa olsa suan beraber yuvamız olacaktı ama sevgisi her daim kalbimde tüm hayatını kaybedenleri ve kız arkadaşımı saygıyla anıyorum rabbim tekrar yaşatmasın inşcrycrycrycrycrycrycry

hayatını kaybeden tüm canlara rahmet diliyorum deprem gerçeği kaçınılmaz olsada benzer acıların tekrarını yaşamaktan Allaha sığınırım.

Allah bu acıları kimseye göstermesin.Bunca zaman geçmesine rağmen dün olmuş gibi hafızalarımızda.O karanlık günde yakınlarını kaybedenlere sabırlar diliyorum.

Allah o acıyı birdaha yasatmasin

AMİNNNNNNNNNNNNNN

Rabbim boyle felaketlerden milletimizi korusun.olenlere ALLAH tan rahmet dilerim...

Buyuk bir aciydi dayimin kizi ve uc yegenimi kaybettim hayatimda unutamadigim aci gunlerden bir tanesi..insallah boyle bir aciyi yasamayiz olenlere Allahtan rahmet diliyorum aile ve yakinlarina bassagligi ve sabir... Ruhlari sad mekanlari cennet olsun...