Selamlar

djzero

THEME MAKER
Nisan Forum
Nisan Forum Üyesi
Selamlar herkese ismim yusuf aranıza yeni katıldım umarım aranıza benide alırsınız kendimide tanıtayım kısaca
aslen kastamonuluyum sakaryada ikamet ediyorum uzun bir süre istanbulda yerel radyolarda ve internet radyosunda programcılık yaptım
ve artık flastcast le uğraşmak ve bu işi öğrenmek istiyorum desteklerinizi bekliyorum saygımlarımla

Nisan Forum ailesine hoş geldiniz. Bende Faroz. memnun oldum. Umarım kalıcı olursunuz

çok teşekkür ediyorum 2002 yılından beri uzak kaldım flascast radyoya umarım artık iş burdayım :D

djzero hg aramıza sizi tanıdığımıza sevindim hayırlı olsun​

as hg aramıza yardıma ihtiyacınız olursa burdayız arkadslarla yardımcı oluruz kolaylıklar diliyorum şimdiden
Aylin bende m o Yusuf bey

hoş geldiniz. keyifli forumlar dileriz.

Aramıza hoş geldin Yusuf , umarım uzun süre birlikte çalışmalara imza atarız. hayırlı olsun...

Nisan forum ailesine hoşgeldiniz @djzero . Üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Keyifli forumlar. Flat ve forum konusunda tüm arkadaşlarımız yardımlarını esirgemeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

Hoşgeldiniz Nisanforum ailesine ...keyifli forumlarrr...

Aramıza hoş geldin Yusuf , umarım uzun süre birlikte çalışmalara imza atarız. hayırlı olsun...
hoşbulduk çok tşk ederim elimden geldiğince benimde bir faydam dokunursa ne mutlu bana

Nisan forum ailesine hoşgeldiniz @djzero . Üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Keyifli forumlar. Flat ve forum konusunda tüm arkadaşlarımız yardımlarını esirgemeyeceklerinden emin olabilirsiniz.
hoşbulduk çok tşk ederim