ÇÖZÜLDÜ sam2 dj programi

eniste62

New Member
Nisan Forum Üyesi
slm arkadaslar kusura bakmayin bu actigim konu belki yeri burasi degil bilmiyorum dj programlari yazdigi icin buraya yazdim ricam su sam2 dj programiyla flatcast ta nasil yayin yapabilirim bazi tarifeler buldum ama olmadi prggrami kurdum ama nedense bir türlü sam2 yi yayina yönlendiremedim flatcast mixseride cikardim olmadi bilen varsa yardimlarinizi bekliyorum simdiden saygilar

Cevap: sam2 dj pürogrami

slm eniste62 sam 2 ben kulanıyorum ve flatcast radyoyada yayın yapıyorum nisanboardfm tskler nasıl dersen flatcast radyoya girdin ve mikseri kaldirdin ve pcedeki sesi radyoya vermek icinde seteryo karıstırıcıyı acman gerekir yani pcenin sesi radyoya vermek olay bu ondan sonrası gelirr saygılarrr

Emeğine sağlık kralll süpermiş:))

Emegine saglık Tabutçu gözümüzden kacmış Bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum....:x26:

Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler...

Ben sam 4 kullandim , sam 2 daha cok hoşuma gitti :)

Bir ara kullanmıştım , Bir daha deniyeyim , Tesekkürlerrrrrr..

cok tsklerr
gercekten nsuper purogram

Emeğinize sağlık..Paylaşım için teşekkürler...

Kral Arkadaşımızın linki kıllanılamıyor çalışan video bilgilendirme linki aşağıdadır iyi yayınlar

slm arkadaslar kusura bakmayin bu actigim konu belki yeri burasi degil bilmiyorum dj programlari yazdigi icin buraya yazdim ricam su sam2 dj programiyla flatcast ta nasil yayin yapabilirim bazi tarifeler buldum ama olmadi prggrami kurdum ama nedense bir türlü sam2 yi yayina yönlendiremedim flatcast mixseride cikardim olmadi bilen varsa yardimlarinizi bekliyorum simdiden saygilar