Rober Hatemo - Mahrum 2010

ƬuaƝa

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Katılım
14 May 2011
Mesajlar
12,867
Tepkime puanı
3,328
Puanları
200
Konum
Ukrayna Kiev
Rober Hatemo uzun süren sessizliğini "Mahrum"isimli albümüyle bozdu sizlere albümde yer alan parçalarla birlikte diğer teknik bilgileri aktarıyorum
Albüm ile ilgili diğer bilgilerMahrum adlı yapım sözü Günay Çoban bestesi Niran Ünsal’a ait. Mahrum ve sözü Alper Narman - Rober Hatemo ve bestesi Erdem Kınaya ait Hurra adlı şarkılar ve versiyonlarından oluşuyor. İlk klip Mahrum adlı slow şarkıya çekilmiştir.

Görüntü yönetmenliğini uluslararası ödüllere sahip Thomas Buelens ve styling Elizabeth Ouni’nin yaptığı klip Red Cam 4k isimli özel digital sinema kamerasıyla çekilmiş olup özel belgesellerde kullanılan "amorphus lens" ile yapılan çekimlerin özel montajı Belçikada yapılmıştır.

Klipte yer alan "Trextuer" isimli at bir "Elf" kralının ismini taşımaktadır. Klip şarkısında ünlü virtüöz Hüsnü Şenlendirici enstrümanıyla adeta Rober Hatemo ile düet yapmıştır.

Daha önce resmi digital ortamlarda Sihirli Değnek adlı albümünden 2008 yılında çıkan "Beyaz ve Sen" ve "Senden Çok Var" adlı eserleriyle en çok indirlen 2 şarkı ödülünü Müyap’tan alan şarkıcımız yeni şarkılarıyla daralan müzik piyasasına bir renk getirecektir.
rober-hatemo1-4031.jpg

Erol Köse Prodüksiyon sanatçıya ilk klibini kutup ülkesi İzlanda’da çektirdi. Sıcaklığın -20'leri bulduğu ülkede çok zor koşullarda çekim yapan aşağıda detayları yazılı uluslar arası ekip yer yer donma tehlikesi ve beraberinde birçok ölüm tehlikesi atlatarak klip çekimini tamamladı.
rober-hatemo2-9990.jpg

Senaryo gereği Vatnajokull Buzulunda binlerce metrekare buzulun üstünde siyah bir smokin beyaz bir gömlek ve siyah bir papyondan oluşan yepyeni kostüm imajıyla yer alan Rober Hatemo hiçbir zorluğa aldırış etmeden klibe 3 gün saatlerce devam etti. Bununla da yetinmedi ve yöredeki vahşi atlara binip bir cesaret örneği sergiledi. Bilindiği gibi İzlanda Atlas Okyanusun kuzeyinde Grönlandın güney doğusu ile Norveç ve Britanya adaları arasında yer alan bir volkanik ada ülkesi.

1. Mahrum
Söz: Günay Çoban Beste: Niran Ünsal
2. Hurra
Söz: Alper Narman Rober Hatemo Beste: Erdem Kınay
3. Hurra (Akustik Versiyon)
Söz: Alper Narman Rober Hatemo Beste: Erdem Kınay
4. Mahrum (Karaoke)
Söz: Günay Çoban Beste: Niran Ünsal
5. Hurra (Karaoke)
Söz: Alper Narman Rober Hatemo Beste: Erdem Kınay
6. Hurra (Akustik Versiyon - Karaoke)
Söz: Alper Narman Rober Hatemo Beste: Erdem Kınay
Download hiçbir şekilde hiçbir yerinde bulunamaz. DOWNLOAD Kesinlikle yasaktır,KORSANA HAYIR! Hak Sahibi Sanatçıların Lütfen Cd ve Kasetlerini alınız. Lütfen sorunlarınız için iletişime geçiniz.
 

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum
Katılım
13 Ocak 2012
Mesajlar
3,361
Tepkime puanı
207
Puanları
63
Cevap: Rober Hatemo - Mahrum 2010

konu güncellendi
 

Similar threads


Üst Alt