rdyo indexs

fatih1979

New Member
Nisan Forum Üyesi
merhabalar bana sağ kısımda istek mesajlarını yayınlaya bilceğim okey sitesine tıkladıklarında gire bilecek ve dj resimlerini yayınlaya bileceğim bir radyo indexs lazım bu konuda bana yardım edebilecek ücretli veya ucretsiz birlikte çalışma yapa bileceğimiz arkadaş varsa mesajını bekliyorum
indexs de dj resimleri ve açıklamaları haber ve şiir ler yayınlayabileceğım ve radyo isteklerini yayınlayabileceğim bir indexs gerekli

bu radyo sitesi de bana aittir burayı inceleyerek umarım nasıl bir indexs istediğimin farkına varacaksınız dır mesajlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
konuyu bilen bir arkadasimiz sizinle görüsecektir ozaman kadar ricamiz olur link yazmayin sizinle özelden görüsünce linkinizi ilgilenen arkadasimiz sizden rica edecektir tsk ederiz anlayisiniza

Son düzenleme:
Biz flatcast radyolar için index hazırlıyoruz. siz kendiniz için bir website hazırlamamızı istiyorsunuz.fakat sizin istekleriniz zaman alan ve özveri isteyen bir çalışma, o yüzden ücretli website hazırlayan sitelerden yardım alırsanız sonuca daha çabuk ulaşırsınız.