İSTEK YAPILDI radyo istek

NILL

Member
Nisan Forum Üyesi
selam ben 1 radyo acmanizi rica ediyorum radyo ismi Siray fm index cansu hanimdan Ahenk adli index olursa sevinirirm harita rica ediyorum kucuk sekilde admin ve dj isim siray yazilsin lütfen ebet buyuk olursa radyonun sevinirirm emeklerinize tsklerr simdiden cokkk

Selamm tkrrr yanlis yazmisim indek istedigim cankizdan AHENK olacakti özrr

Radyo isteğinizi Dolunay16 arkadaşımız müsait oldugunda hazırlıycaktır ...teşekkürler konuyu takipte kalın lütfen..

İsteğinizi aldım NILL gün içinde hazırlayıp bilgileri gönderecem

selam dolunay cok tsk ederim elinize saglik sadece radyoyu actim fakak index yok
birde ben kediden giriyorum radyo adi cikmiyor acaba henüz index tamamlanmadimi

Title olarak yaziyor

slm tkr birde harita cok buyuk ve indexin tam ortasinda olmus mümkünse daha kucuck ve asagisada kenarda olsa uygunmududr rica etsem tskle

kkkkkkkkkediden girdigim zaman dier radyolarin adresleri yaziyor sid yazdiktan sonra fakat ben sid yazdim radyo aciliyor sadece radyonun ismi yok title yaziyor neden acacaba

selam tkrr harita dünya cok buyuk oldugundan indexi bozuyor kücük biri ve asagisa yada köseye biryere koymak mumkunse yoksa dunya kalksin rica ediyorum guzel durmuyor elinize saglk tkr cok tsk ederim

merhaba tkr baktigimda flata sayfasinda radyonun adi yok ayrica kediden girince sid yazdiktan sonra radyo adi cikmasi gerek cikmiyor dier radyolarin cikiyor Title yaziyor acaba neden siray cikmasi gerek deilmi dier radyolar gibi rica etsem bakarmisisnz

arkadaş yarın cevap verir size şuan sitede değil

iyi aksamlar faroz bey tk ediyorum cevap için görme imkaniniz olsaydi keske peki yarin doluna sanirim ilgilenir dunya cok buyuk olmus birde acaba neden radyo ismimi cikmiyor titl olatak cikiyor anlayamadim ben acemiyim bu konularda cok cok tsk

bende yardımcı olurum yarın hallederiz istediğiniz gibi

cok nazikce faroz bey tskler ben olmasamda sizler acip gerekeniyaparsnz isterseniz lütfen ben gerci olurum
cok cok tsklerrrr(_)P buyurnzz kabul edin lütfen

Teşekkürler dolunay

indexin olmaması mümkün değil, kontrol ederek tamamlıyorum. Diğer isteklerinizi de tamamladım. Harita olmayan bir index seçtiğiniz için onu kendim yerleştirdim. Bilgiler yine aynı şekilde değiştirmedim.

cok tsk ediyorum dolunay ellrinize saglik guzel calismalar diliyorum ve kolay gelsin xsmyx (24)