İSTEK YAPILDI RADYO ISTEGI

DUYGUSAL72

New Member
Nisan Forum Üyesi
selam merhabalar radyo kurdurmak istiyorum yardımcı olursanız mutlu ourum radyo ismi Du ~De Fm ememk verecek arkadasa simdiden tsk ederim indexs secimi emek veren arkadasın secimi olsun brde gizli harita kurulursa minnerttar kalırım

selam merhabalar radyo kurdurmak istiyorum yardımcı olursanız mutlu ourum radyo ismi Du ~De Fm ememk verecek arkadasa simdiden tsk ederim indexs secimi emek veren arkadasın secimi olsun brde gizli harita kurulursa minnerttar kalırım

Konuyu takipte kalın. @Ayazz arkadaşımız müsait olduğunda isteğinizi yapacaktır.İlginiz için teşekkürler.

cok tsk ederim ilginize saygılar

saygısızlık olarak algılanmasın ama alew hanımın bu indecsi kurulabilirse cok ama cok mutlu olucam tkrar tskkk

|)µ•|)€ Fm isim yazdigim gibi yazilirsa cok sevinirim tekrar tskk

isteiğinizle ben ilgileniyorum hazır olduğunda buradan bildiririm

üstad sen kafana göre sekilli oluyorsa bisekide uygun olanı al lütfen tsk ederim

saol iki gözüm alllah razı olsun hakkını emegini helal ett lüttfenn yüregin yeter eyvallahh

hakkın ödenmez kardesim ..sagol varol yasanmaya dair ne cok güzelliklervarsa rabbimonlarla bulustursun emegine yürenine saglık hakkını helal et ayaz kardsim

Helal olsun tabiiki. güzel dileklerin için Allah razı olsun...cümlemizin inşallah...