radyo bot

huseyn37

Member
Nisan Forum Üyesi
selam arkadaşlar bir çok radyo bot ile nic girior ve flatta sayıları yukselıyor virtual box indirdim ama flatta sayı yükselmiyor bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olacak bir arkadaşımız varmıdır. bazı arkadaşlar bunun etik olmadığını düşünebilir ama inanin mücadele edemiyoruz başka turlu radyolarında 15 kişi olan flatta 100 kişi oluyor.tskler simdiden

evet olur bilgisayarina sanal pc yani bilgisayar kurmalisin kac adet bot istiyorsan pek ugrasan olmaz hardick yüksek kisiler genelde kullanir bilmeyenler icin sorun olur

sanalı kurdum botlarıda gırıyorum radyoya ama flatta gözunmuyor sorunum bu radyodaki sayı yukselıyor ama flatta yukselmıyor

sistemi kurmasını biliyorum sadece başka bir şeklimi var onu öğrenmek ıstıyorum

wirtual box kurdum içe aktarilacak dosyalarda belki sorun yasıyorum bilemedim konuya vakıfsanız yardımcı olursanız sevınırım

huseyin37 TR box kalkalı çok oldu anca yurt dışındakiler ata biliyor ama duyuma göre tekrar Türkiyede başlayacak ama ne zaman, bilgilenirsem size iletirim tşk

türkiyede pek cok sitede atiliyor bi yöntemibi bulmuslar hotspot ip degiştirici var ama flatta sayi gorunmuyor sorun burda bir dosya eksik ama hangisi

wirtual box yotube yaz izle gör

Üst Alt