İSTEK YAPILDI radyo açtırma ricam--RADYONUZ HAZIR MANA

mana yılmaz

New Member
Nisan Forum Üyesi
selam güzel günlerin sizlerle olması temenni ve dileklerimle fm.tc adresinden mana.fm şeklinde radyo açılması isteğinde bulunmak istiyorum. radyo admini ve sorumlusu mana dj mana isimlerinide eklermisiniz.gelenleri gösteren haritayıda siteye eklenirse güzel olur diye düşünüyorum.radyo indeksi olarakta indexs bölümünden seçtiklerimi buraya ekliyorum sizce isme uygun hangisi olursa onu indexs olarak alabilirsiniz mekansız ibonun mekansız ibonun kırık kalpler indexsi-mekansız ibo her telden indexsi-mekansız ibo durmadın gittin indexsi-mekansız ibo paramparça indexsi-mekansız ibo eğlence keyfi indexsi-mekansız ibo ben çare arar iken indexsi-
isimlerini vermiş olduğun indekslerden hangisi uygun olursa onu bende kabul ediyorum.seçimi sizlere bırakıyorum.güzel günler temenni ve dileklerimle.hayırlı forumlar

isteğinizle ben ilgileniyorum hazır olduğunda buraya yazıcam

radyonuz hazır mana, bilgileri size özel mesaj ile gönderdim, iyi günlerde kullanın.

çok teşekkür ederim ayaz bey allah razı olsun.emeklerinize sağlık.forumda emekleri geçen bütün emektar arkadaşlarada candan yürekten teşekkürlerimi sunuyorum saolun var olun