İSTEK YAPILDI RADYO İSTEĞİNİZ HAZIR RESCURE_

rescue_

New Member
Nisan Forum Üyesi
selam arkadaslar ozgurlukcicegimsin adında bi radyo rica edecem admin berkay ve damla şimdiden emeklerinize tskler

isteğinizle ben ilgileniyorum rescure, beğendiğiniz bir index varsa şimdi söyleyin onu kullanayım.
hazır oldugunda buradan bildiririm.

turku motifleri olur ayaz bey teşekkurLer

Emeğine sağlık Ayazz.

Teşekkür ederim Melek

emeklerinize sağlık Ayaz. güzel yayınlar olsun rescue

Ayazz emeklerin için çok teşekkür ederim ..en son açmış olduğun radyoyu bu zamana kadar 10 kez girdim baktım değişik saatlerde ama hiç bir zaman yayında görmedim belki bir gün açık denk gelirim. Söylemek istediğim saatlerini verdin ama kullanılmadı. İnşallah bu radyo kullanılır bunun da takipçisi olacağım.

Emegine saglik Ayaz cok güzel olmus

Melodi arkadaşımız indexteki düzenlemeyi yaptı iyi günlerde kullanın rescure,

Ayazz emeklerin için çok teşekkür ederim ..en son açmış olduğun radyoyu bu zamana kadar 10 kez girdim baktım değişik saatlerde ama hiç bir zaman yayında görmedim belki bir gün açık denk gelirim. Söylemek istediğim saatlerini verdin ama kullanılmadı. İnşallah bu radyo kullanılır bunun da takipçisi olacağım.
Bu konuda size katılıyorum Hocam çok haklısnız...
zaman ayırıp emek veriliyor, emek bir değerdir , bu değerin boşa gitmeside haliyle bizi üzüyor

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sağolun varolun...

Flatcast
01/13/2022 - 18:58 dediğiniz radyonun en son kullanım tarihi ve saati. O kadar emek verip indexini hazırlıyorsunuz. Radyo kurmak için emek ve zaman harcıyorsunuz. Ama kullanılmıyor. Temalar da öyle. Emeklere yazık.

Emeğinize sağlık Ayaz.

Teşekkür ederim arkadaşlar.

τє$єккür єĐєriм