İSTEK YAPILDI RADYO İSTEĞİNİZ HAZIR DOGUGÜN

Dogugün

New Member
Nisan Forum
ben sizlerden bir radyo acmanizi rica ediyorum mümkünse Radio Kendimce olacak ismi harita olsun birde dj kurucu isimleri olmasin lutfen cok tesekkür ederim index

LİVE MUSİC Radyo indexsi bunu rica ediyorum ellerinize saglik tkr tesekkur ederim​

Moderatör tarafında düzenlendi:

F@ROZ

TEKNİK ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
İsteğiniz yapılacaktır. ancak arkadaşlarımız genelde yaz tatili pc fazla açmıyorlar. Konunuzu arkadaşlar ileteceğim..

Dogugün

New Member
Nisan Forum
İsteğiniz yapılacaktır. ancak arkadaşlarımız genelde yaz tatili pc fazla açmıyorlar. Konunuzu arkadaşlar ileteceğim..
merhaba cok tesekkür ederim Faroz ilginize iyi bayramlar kolayliklar dilerim

Ayazz

ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
isteğinizle ben ilgileniyorum Dogugün, Radyonuz hazır olduğunda buradan bildireceğim

Ayazz

ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
isteğiniz üzerine radyoyu hazırladım gerekli bilgileri size özel mesaj ile gönderiyorum, iyi günlerde kullanın...

Son düzenleme:

Dogugün

New Member
Nisan Forum
isteğinizle ben ilgileniyorum Dogugün, Radyonuz hazır olduğunda buradan bildireceğim
SELAM ayaz bey cok tesekkür ederim ellrinize saglik fakat biryanlislikolmus indexbu deildi ben yanlis index y yazmisism rica etsem deisebilirmisiniz o ismide renkler temaya uygun birde harita asagiya kücük bir sekilde olursa radyo adida indexlere uygun yazailirsa cok rica ediyorum index ALEV Hanimdandi https://alevceritimindex.blogspot.com/ bu index sizden tkr rica ediyorum iyi aksamlar kolay gelsin