*Esra*

THEME MAKER
Nisan Forum
Katılım
1 Eyl 2012
Mesajlar
13,953
Tepkime puanı
3,384
Puanları
113


Rüyada ORGENERAL Görmek

Rüyada orgeneral görmek, rüyayı gören kişinin devletin önemli makamlarında söz hakkına sahip ve sayısız yetki sahibi bir kimse ile tesadüfen deyim yerindeyse yollarının kesişeceğine, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Orgeneral Olduğunu Görmek
Rüyayı gören kişinin meslek ve kariyer edineceğine, yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına bu sayede adının saygınlık kazanacağına alamet eder.


Rüyada Subay Görmek
Rüya sahibinin bazı engellerle karşılaşacağı, başarısız ve mutsuz olacağı, çıkmaza düşeceği, çaresiz durumlara geleceği, umudunu kaybedeceği, sorunları ve sıkıntıları ile baş edemez olacağı, şansından ve kısmetlerinden nasiplenemeyeceği anlamına gelir.


Rüyada Yarbay Görmek
Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin ticarette önemli bir yer edineceğine, rekabet edebilme gücünün artacağına, bu durumun da hem kazancının çoğalmasına, hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına delalet eder.


Rüyada Albay Görmek
Rüyayı gören kişinin maddi olarak çok ilerleyeceğine, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının da yoluna gireceğine tabir edilir.


Rüyada Binbaşı Görmek
Rüyayı gören kişinin lüks ve konforlu şekilde yaşamanın fırsatlarını elde edeceğine, kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, bu sayede çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına rivayet edilir.


Rüyada Komutan Görmek
Rüyada komutan gören kişi hayal ettiği işi yapmanın yollarını bulacak, önemli görevlere atanacak, koltuk ve söz hakkı edinecek, patron olacak ve çok para kazanacak demektir.


Diyanet Rüya :
Bir kimsenin rüyasında orgeneral rütbesinde olan bir subayın emrinde olduğunu görmesi; o kimsenin yüksek bir mevkide olan bir devlet adamı ile karşılaşıp ondan birçok fayda ve menfaat elde edeceğine, amirlerinin onun hakkında oldukça müspet fikirleri bulunduğuna, eğer tüccar ise içinde bulunduğu şu günlerde birtakım kazançlı işlere girişeceğine yorumlanır.
 

DEN!Z

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Katılım
12 Tem 2014
Mesajlar
0
Tepkime puanı
541
Puanları
0
Yaş
102
Paylaşım için teşekkürler.
 

Üst