PSP GRAFİK Plugin Arşivi ( 1 GB )

Kamil173417

PSP GRAFİK TASARIM
PSP DESIGN
Web sitesi
beautifulcreations01.blogspot.com
Resimde görünenler sadece küçük bir kısmıdır
plugindmko8.jpg

bunlar bende vardı değil mi ustam. Süper bir paylaşım olmuş. Elinize sağlık.

Ellerine sağlık Kamil, Güzel paylaşım için teşekkürler...

Resimde görünenler sadece küçük bir kısmıdır
plugindmko8.jpg

Cok güzel bir paylasim velakin bu eklentileri bu forumda kullana bilecek cok nadir arkadaslar var saniyorum.En azindan bu eklentilerin programlara nasil uyumlu hale getirildigi yani yükleme kismini kisa bir anlatimla anlatilsa süper olur diye düsünüyorum.Paylasim icin tekrardan tesekkürler

Cok güzel bir paylasim velakin bu eklentileri bu forumda kullana bilecek cok nadir arkadaslar var saniyorum.En azindan bu eklentilerin programlara nasil uyumlu hale getirildigi yani yükleme kismini kisa bir anlatimla anlatilsa süper olur diye düsünüyorum.Paylasim icin tekrardan tesekkürler
daha sonra bazı video çekimleri ile arkadaşları destekleyeceğim :)

Emeklerinize saglık güzel paylaşımınıza cok tesekkürler

daha sonra bazı video çekimleri ile arkadaşları destekleyeceğim :)
Kamil Bey,belki yazacaklarim Forumdaki Adminlerimizin hosuna gitmeye bilir,tepkide alabilirim.Ama ben dik yasamayi tercih ederim.Hic kimse bildigini paylasmak zorunda degil.Paylasim,kanimca ekmegi böldükce tatli oluyor.Arka planda yapilan üc bes resimi,grafik calismasini burada paylasmak benim cok basitime kaciyor.Sayet bunlarin nasil yapildigini biliyorsaniz neden derslerini yayinlamiyorsunuz.Birilerinin yaptigina (Fransizca,Hollandaca,Macarca) yönlenip saf saf bakmaktan ben sahsen hosnut degilim.
Afilli bir resim calismasi icinde x kisinin ismi ve okus pokus,aha bunu ben yaptim demesi benim basitime kaciyor.
Programlar nasil kurulur,eklentiler nasil kurulur,bu program ile gif nasil yapilir vs.bunlari görmek istiyorum sahsen.Ama malesef bunu görmek de baya baya zor gibi.

Son düzenleme:
Kamil Bey,belki yazacaklarim Forumdaki Adminlerimizin hosuna gitmeye bilir,tepkide alabilirim.Ama ben dik yasamayi tercih ederim.Hic kimse bildigini paylasmak zorunda degil.Paylasim,kanimca ekmegi böldükce tatli oluyor.Arka planda yapilan üc bes resimi,grafik calismasini burada paylasmak benim cok basitime kaciyor.Sayet bunlarin nasil yapildigini biliyorsaniz neden derslerini yayinlamiyorsunuz.Birilerinin yaptigina (Fransizca,Hollandaca,Macarca) yönlenip saf saf bakmaktan ben sahsen hosnut degilim.
Afilli bir resim calismasi icinde x kisinin ismi ve okus pokus,aha bunu ben yaptim demesi benim basitime kaciyor.
Programlar nasil kurulur,eklentiler nasil kurulur,bu program ile gif nasil yapilir vs.bunlari görmek istiyorum sahsen.Ama malesef bunu görmek de baya baya zor gibi.

merhaba
bu sitemkar yazınızdaki konular için adminlerin darılacak hiçbir tarafı yok..çünkü onlar bana her türlü yardımı gösterdiler...forumda yasak olmasına rağmen
ders linklerini koymama müsade ettiler...sadece resim koysaydım sayfalara dersin nasıl yapılacağını öğrenemeyecektiniz...bir paintshop bölümü açtılar yapacak birşeyleri kalmadı benim için....dolayısıyla yazdıklarınızın muhatabı benim...planladıkları istediğim hızla gitmedi sadece..evet arka planda birşeyler oluyor ama sizin sandığınız gibi x kişilerin
resimlerini paylaşılmıyor...bunu zaten zamanla göreceksiniz...arka planda şunlar oluyor..
öncelikle arkadaşların süre sorunu olmadan çalışabilecekleri bir corel paintshop programı ayarlamam icap etti...şu andaki derslerim ilk başlangıç için
biraz ağır gelebilir yeni bir ders tasarladım daha basitçe..sadece bu 20 gün sürdü...şu anda tekste dökmem kaldı.....
işyerime hırsız girdi ve dersleri sizlere sunmayı planladığım bilgisayarım çalındı...buda bir sekte vurdu
en yakın zamanda hepsi hallolacak ...bu arada geçen zamanı malzeme yayılayarak geçiriyorummm çünkü bunlar lazım olacak...
biraz sabır rica ediyorum

Üst Alt