Duyuru Melodi16 Admin Olarak Aramıza Hoşgeldin

HANIMAĞA

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Bilgi ve forum deneyimleriyle Nisanforum a çok katkı sağlayacağına inandığım kişilik olarak da son derece güvendiğim kalıcı olması temennisinde de bulunarak Melodi16 ( Şükran ) arkadaşımıza FAROZ hocanın da onayı ile ADMİN ünvanını vermiş bulunmaktayım... Hayırlı uğurlu olsun....

Son düzenleme:
Adminlik göreviniz hayırlı olsun Melodi, sizin gibi deneyimli birinin aramızda olması mutluluk verici, güzel çalışmalarınızın devamı dileğiyle...

Çok teşekkür ederim hepinize. Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Her türlü desteğe her zaman vardım, bu görevimde de var olacağım. Kalıcı olma temennisinde bulunmuşsun ağam. Ben giderim diye asla gelmedim. Bu benim yıllardan beri ikinci forumum. Buradan emekli olurum ben :)) Sağlığım elverdikçe forumun kalitesi için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz. Elimden geldiğince, gücüm yettiğince bildiğim her şeyi, isteyen herkesle paylaşmaya hazırım. Benim de sizlerden öğrenecek çok şeyim var. Hep birlikte herşeyin çok daha güzel olacağına inanıyorum. Bu göreve layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim.

Üst Alt